Menu

Orbit Baby G2 - warto?

No właśnie, warto kupić ten wózek? Spodobał nam się, nie powiem, ale czy sprawdza się w praktyce? Spodobało mi się to, że ma tyle funkcji, dla nas idealnie.

paula39
 353  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy orbit baby wózek

Odpowiedzi

Beatka9316
Koleżanka która ma wózek z takimi małymi kółkami z przodu powiedziała, że nie sprawdzają się one w ogóle w zimie, że wózek nie chce wtedy jechać bo kółka zakopują się w śniegu. Ale ja osobiście tego nie widziałam :)
Beatka9316
Ja mam Espiro Enzo Evo i jestem z niego bardzo zadowolona. Duże pompowane koła sprawdza się również na nierównych nawierzchniach :)
Beatka9316
Evra no dokładnie solidny i bardzo wytrzymały wózek u nas sprawdził się w 100% :D nie zamieniła bym go na żaden inny.
pola29
A ja mam ten wózek i na pewno nie zgodzę się z tymi opiniami - wózek jest bardo bezpieczny dla dziecka, jest atestowany, no i ma PASY, dziecko na 100% nie wypadnie. Koła sprawdzają się nie tylko w mieście, nas wózek jeszcze nigdy nie zawiódł, a często podróżujemy. I kupiliśmy go nie ze względu na cenę, tylko na funkcjonalność - można z gondoli zrobić kołyskę, na stelażu wózka można zamontować fotelik, można przypiąć pakowne torby na zakupy. Cena dla mnie nie gra roli, tylko jakość. :)
Beatka9316
Nie trzeba wydawać nie wiadomo ile kasy żeby wózek był bezpieczny i funkcjonalny
pola29
Co ma znaczyć to 'pożal się Panie, szpanerskiego "wózka gwiazd" '? ;) Zapewniam, że jeździłam po różnych terenach tym wózkiem, nie tylko w mieście, bo często podróżujemy, i jak najbardziej się spisał. I co mają wartości do kupna wózka? Kupiłam, bo mi się spodobał, wg mnie jest bardzo funkcjonalny, dobry jakościowo, proste. To, że jest określany mianem "wózka gwiazd" nie robi mi większej różnicy, bo to po prostu bardzo dobry wózek. :) Gdyby był zły to bym go nie kupiła nawet gdyby mi ktoś napisał, że wszystkie gwiazdy świata go mają. :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.