Menu

Ospa...

Kochane, moja Justynka dziś rano wstała cała w kropki, no cóż ospa. No i zastanawiam się czy konieczna jest wizyta u lekarza? Justynka ma 7 lat, nie gorączkuję, więc może maść wystarczy? u nas w piątek po pierwsze pediatra jest tylko do 12, a po drugie jest taki sajgon, tyle ludzi i róznych choróbsk, że zastanawiam się czy ją wlec... Co mi radzicie?iśc do lekarza czy tylko smarować to w domu?

Danusia79
 919  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie ospa

Odpowiedzi

Madzik8889
Lepiej chyba pójść do lekarza a jeśli to naprawdę ospa to będziecie w izolatce i lekarz szybko do Was przyjdzie bo ospa to choroba zakaźna i nie wpuszczą Was do zwykłej poczekalni:) Zresztą dzwoniąc do przychodni możesz powiedzieć że podejrzewasz ospę u swojego dziecka to Ci powiedzą co i jak....
boizm
ja bym poszła.
Justyna87
ja bym odrazu biegla do lekarza, wiem sama po sobie jak ta cholerna ospa ciezko swedzi i dokucza dziecku, sama jako 5 latka przechodziłam ospe i do tej pory pamietam jak sie meczylam nie wspomne o bliznach mam do tej pory, droga Danusiu lekarz da ci odpowiednie masci i napewno cos zeby swedzenie nie było tak dokuczliwe, a może to nie ospa? zawsze fachowe oko jak zobaczy to lepiej pozdrawiam (kwiatek)
annabok77
Wydaje mi się,że lepiej by było gdybyś poszła z mała do lekarza.(kwiatek)(kwiatek)
Danusia79
Dziękuje kochane, przychodnia jest od 8, więc zaraz dzwonię i nas zarejestruję(prezent)(prezent)(prezent)
Danusia79
Czekamy na wizytę domową, lekarka przyjedzie do nas, żebym Justynki nie wlekła do przychodni, przy okazji obejrzy Michałka, ale mam szczęście, że jest fajna młoda lekarka, bo te inne robią łaskę z wizytami, bo pacjentów podobno za dużo i nie maja kiedy, a nasza pediatra jest chora niestety (chora)
chuda47
Nie jest konieczne zeby isc z ospa do lekarza,moj starszy syn 8l był chory na ospe poszłam do lekarza i odrazu sie spytałam ze w razie czego jak moj mlodszy synek 8mies zachoruje to co? powiedział zeby go smarowac i tyle!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.