Menu

Ospa, odra, różyczka, świnka

Czy twoje dziecko przechodziło już jakieś z chorób zakaźnych wymienionych w tytule? Jakie były pierwsze objawy i przebieg choroby? Opowiedz o swoich doświadczeniach, może pozwoli to innym mamom szybciej rozpoznać objawy i rozpocząć leczenie.

Ania
 3172  9

Odpowiedzi

Nula139
Moje dzieci nie przechodziły jeszcze żadnej z tych chorób,niestety.
tlolek
jeszcze przed nami te choroby
milka3006
Moja straszy przechodzil ospe ale ja do konca nie wiedzialam co to jest gdyz bylismy na dzilalce i Kordek bawil sie w basenie z woda po ktoryms razie jak przybiegal do mnie zauwazylam czerwone plamy bylo koniec z kapiela to byl weekend w domu podalam mu calcium a w poniedzilek do lekarza lekarz potwierdzil ospa ale zadnych innych obiawow nie bylo a najlepsze jest to ze mial kilka plamek po kilku dniach znikly a za miesiac znowu mu wyszla ta ospa
Pineczka
Wprawdzie ja nie mam jeszcze dziecka, ale co dziwne, sama przechodziłam świnkę 3 razy:D
mammma
wszystko jeszcze przed nami. sama chorowałam tylko na dwie z nich.
mycha2706
Ala przyniosła ospe z zerówki,po miesiącu zaraził sie Igor.On przechodził łagodnie,a Ona bidulka była cała wysypana,nawet w buzi...Najpierw pare krostek na plecach a na drugi dzien juz wykwity na całej skórze,smarowałam Pudrodermem i to łagodziło swędzenie i wysuszało.Póki co to jedyna choroba zakazna na która zachorowały moje dzieci.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.