Menu

Ostatnie szczepienie?

Kochane, za tydzień we wtorek idziemy na szczepienie WZW B (skojarzone) i mam pytanie, to szczepienie (16-18 m-c) jest już ostatnie (z kalendarza szczepień tak wynika) i potem bilans 2-latka? Chciałabym się upewnić(kwiatek) I czy szczepiłyście swoje dzieci jeszcze innymi dodatkowymi szczepionkami typu Pneumokoki, Meningokoki, itp? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi(kwiatek)

Magdzik
 1249  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie szczepienie wzw

Odpowiedzi

Magda27
Ja też tylko obowiązkowe szczepienia i żadnego innego:-)))
emiliab
Tak to jest ostatnie szczepienie. Następne w wieku 5 lat, teraz tylko bilans 2 latka. Ja nie szczepię dodatkowymi szczepionkami.
corcia
ja też szczepie obowiązkowymi
NATI
My ostatnie szczepienie mielismy na roczek ale tutaj w Irlandii jest inaczej maja swoj kalendarz szczepien...Na pnemokoki i meningokoki Natalia byla szczepiona bo to sa szczepienia obowiazkowe tutaj tak mi nasza pediatra mowila.Nastepne szczepienie mamy jak Natalia skonczy 4 lata
monika89
My też tylko obowiązkowe szczepienia ;)
karolincia
szczepiłam tylko obowiazkowymi
AGAO30
Ja oprucz obowiązkowych zaszczepiłam na Pneumokoki, Hip z uwagi na to że dziecko w wieku 2,5 roku poszło do przedszkola.
Magdzik
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
JUSTYNA300511
ja tez tylko obowiązkowe(kwiatek)
agnieszka79
Ja moją starszą córkę zaszczepiłam jeszcze na sepsę,bo u nas e Gnieźnie jedna dziewczynka zmarła na sepsę i tylko dlatego ją zaszczepiłam.Młodszą szczepię obowiązkowymi szczepionkami,ale w przyszłym roku starsza idzie do przedszkola a młodsza do żłobka więc zaszczepię oby dwie na pneumokoki.
moniczka
Ja szczepiłam małego na wszystkie obowiązkowe plus pneumokoki i kleszcze
aniol
ja szczepilam na bilansie dwulatka na pneumokoki .teraz juz na nic wiecej chyba ze mozna jescze na meningokoki ale ja niemialam juz funduszy a to bardziej jest poptrzebene jak dziecko chodzi do zlobka i do przedszkola wiec jest jeszcze czas.
lolita
My szczepimy obowiazkowe+pneumokoki
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.