Menu

Osuszacz powietrza

Witam mamusie :) Czy któraś z Was ma może w domu osuszacz powietrza? MOżecie jakiś polecic? Właśnie planuję kupić i szczerze mówiąć nie bardzo wiem jaki ...

MamusiaKubusia
 1253  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród dom powietrze osuszacz

Odpowiedzi

MamusiaKubusia
w sumie to i tak chyba można nazwać, jest to urządzenie, które pochłania wilgoć, a tym samym osusza powietrze.
MamusiaKubusia
aaa juz chyba jednak wiem jaka jest różnica między pochłaniaczem a osuszaczem ...jednak szukam osuszacza :)(grins) alergolog powiedziała, że dziecko z alergią powinno mieć w pomieszczeniu 30-40 % wilgotności, u nie jest ok60-70 % a jak jest rozwieszone pranie to nawet ok 80. Wilgoci jako takiej nie ma, ale okna prawie ciągle mokre (zla)
piasekpustyni
ja używam pochłaniacza wilgoci henkel z tabletką 500g. powietrze całkiem inne, ta tabletka powoduje że na dnie naczynia zbiera się woda którą co jakiś czas wylewam. tabletka się zminiejsza i po ok. 2 miesiącach znika i wkłada się nową. zmiana powietrza gwarantowana. ale nie wiem czy to to samo co osuszacz, choć skoro zbiera wodę z powietrza to logiczne że osusza:)
MamusiaKubusia
może i tak, ale ja potrzebuję taki spory, a całe mieszkanie ... są dość drogie (zla) bo takie spore kosztują nawet ok 3 000(krejzolka) własnie jedziemy do zobaczyć bo znalazłam firme, w której można wypożyczyć ale i kupić ... http://www.uni-lux.pl/osuszacze.html?c=4 np taka firma, na allegro są na 100 % i to mnóstwo, bo sama oglądałam, ale ja wole za taka kase sama zobaczyć, żeby też jakiś wygląd miał, skoro ma stać w salonie (smiech) moja allergolog kupiła na allegro za 500 zł nawet. Do mierzenia wilgotności służy higrometr, ja mam kupiony w którymś z supermarketów za jakieś 30 zł ...
MamusiaKubusia
no i ważne jest też, żeby jednak tego prądu to za dużo nie ciągnął(zlosc) jak sie wypytywaliśmy, to facet mówił nam o takim jednym, który ciągnie tyle, co czajnik elektryczny, ale na pewno są różne. Jak ja mam dać 3 000 za ten sprzęt i jeszcze potem płacić kupę kasy za prąd ... to ja dziękuję (nigdy)(kwiatek)
MamusiaKubusia
Byliśmy w firmie, która sprzedaje takie wynalazki. Kupilibyśmy, ale niestety ten co wybraliśmy jedyny z wystawy został, więc dopiero bedzie w poniedziałek. Kosztuje 700 zł(kciuki) mam nadzieje, że wybór bedzie dobry (grins)
Angelo
Osuszacze powietrza, to niestety był, jest i będzie drogi wydatek. Cóż tak to jest w życiu, że wiele rzeczy kosztuje naprawdę sporo. Nic na to nie poradzimy niestety. Ja ze swojej strony kochana, mogę polecić ci te produkty:

http://klima-sklep.pl/68-osuszacze-powietrza
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.