Menu

Owoce - duża dawka witamin

Czy wasze dzieci chętnie jedzą owoce czy też macie problem z przemyceniem dziecku dziennej dawki witamin? Jakie owoce mają u dzieci największe wzięcie? W jakiej postaci wasze dzieci najchętniej zjadają owoce? Opowiedzcie o nawykach żywieniowych waszych pociech.

Ania
 1592  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie owoje dziecko dieta dziecka odżywianie żywienie

Odpowiedzi

Nula139
U nas dzieci bardzo chętnie jedzą owoce.W jakiej postaci?Surowe,najmłodsza pokrojone w cząstki.
Najbardziej "chodliwe" owoce u nas to te sezonowe typu malina,truskawka,agrest,oraz gruszki,arbuzy,banany,ananas,mandarynki.
monique25
moje dziecko uwielbia owoce każde ... najbardziej surowe :D Nie mamy z tym problemów
daryjka87poznan
Bardzo chetnie je owoce, lubi zreszta tak jak mamusia :)
Gosia18
moja Daria ma rok i chętniej je surowe owoce tj. banan, jabłko, troche mandarynki, gruszki, truskawki czy kiwi itd niż te wszystkie słoiczkowe wynalazki starte dla bobasów..... nimi to pluje dalej niż widzi:)
moniczka
Mój synek też lubi owoce i warzywa banany winogrona i mandarynki lubi strasznie a z warzyw marchewke pomodorki
mamaMaksa
moj synuś pochłania owoce w mega ilosciach najczesciej sa to jablka banany i mandarynki uwielbia tez bakalie i pestki dyni wszyscy w domu jestesmy uzaleznieni od dyni i slonecznika nie jemy czekolady i batonikow
emiliab
Synek uwielbia owoce pod każdą postacią, a najchętniej surowe, świeże owoce. Nie zdarzyło się jeszcze żeby jakimś owocem pogardził, uwielbia bananki, jabłka i mandarynki. Te owoce je najczęściej.
Joanna30
W naszym domu owoce są na porządku dziennym ,synek zjada wszystkie owoce jakie tylko mu sie da najbardziej lubi winogronka i mandarynki ale nie pogardzi innymi (chodzi o sezonowe)Jesteśmy uzaleznieni od owoców nie jadamy słodyczy,chyba że suszone owoce :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.