Menu

owoce morza:-) i nie tylko..

kraby,raki,homary,krewetki,małże,ślimaki,ośmiorniczki,żabie udka itd....czy miałyście okazję spróbować tych specjałów..a może macie smaka na któreś....ja powiem szczeże w życiu tego nie jadłm i nie mam zamiaru wziąć tego do ust na samą myśl mnie mdli,(krejzolka)(krejzolka) a co dopiero zjeść......może to i dobre,ale wygląd mówi za siebie........czy jadłyście coś takiego,????

smerrfetka
 737  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie owoce morza

Odpowiedzi

smerrfetka
szczerze przepraszam za błąd........
Mandarinios
mój ojciec uwielbia, a ja poza krwewtkami nic do ust raczej nie wezmę... RACZEJ, bo może kiedyś się skuszę :D
mamaasia5
uwielbiam owoce moża pychota (oprucz małż i ślimaków) tylko szkoda że takie drogie to wszystko(placze)
loona20
za owocami morza nie przepadam ... krewetki nie w moim typie smakowym .... jadłam kiedyś mięso z krokodyla i kangura po fakcie się dowiedziałam z czego to był 2 raz bym juz niezjadłą ale nie było jakieś obrzydliwe
aga24
a JA TO UWIELBIAM PONAD ROK MIESZKAŁAM W hISZPANII I TAM NAUCZYŁAM SIĘ JEŚĆ:)
smerrfetka
degi zauważyłam Twojego byka,ale nie należę do osób które wytykają(kciuki)(kciuki)(kciuki)
emiliab
Bleee, mają ochydny, odrzucający wygląd. Nie wien jak można sie w tym lubować. A no ja osobiście nigdy nie jadłam, wygląd nie zachęca do sporzywania robali, obślizłych ślimaków, małży itp.
jola75
ja jem na codzien owoce morza.krewetki pychota moj 3 latek tez sie nimi zachwyca, slimak tylko te morskie w sosie koperkowym przepyszne.kraby i raki to uzywa sie tylko do sosu,bo nie ma co jesc.
osmiorniczki w miare.A udka zabie przypominaja do zludzenia w smaku kurczaka.Wazne ,zeby byly swieze.to wtedy sa pyszne te w sloiczkach to nawet nie przypominaja prawdziwego smaku.
Magdzik
Nigdy w życiu(smiech)(smiech)(smiech) Fuuuj...(barf)(barf)(barf)(barf)
Kordelia
Nigdy nie jadłam, ale jak byłam kiedyś w Paryżu i spacerując ulicami przechodziłam obok tych stoisk z owocami morza, to unosił się od nich straszny smród(pout)(pout)(pout) teraz już nie spróbuję, bo mam uraz psychiczny(nigdy)(nigdy)(nigdy)
grazynagg82
Uwielbiam owoce morza, zwłaszcza na pizzy i z makaronem, a krewetki królewskie z grilla.
Kasia1978
bardzo lubię krewetki,małże,ośmiorniczki,paluszki z kraba...więcej nie jadłam.Pyszna z tego była sałatka....na pizzy też lubię...(glodna)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.