Menu

Ozdoby choinkowe

Witam , proszę o pomysły na wykonanie ozdób choinkowych, które można własnoręcznie wykonać w domu, może jakieś stronki z fajnymi pomysłami, bo jakoś nic nie mogę znaleźć i nic nie przychodzi mi do głowy.

lwica
 713  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Szkoła i Kształcenie szkoła uczeń

Odpowiedzi

monka21m
zapraszam na moją aukcję na allegro, nie chodzi mi o to, bys kupiła, ale o to byś sobie coś fajnego podejrzała http://allegro.pl/bombka-karczoch-ze-wstazki-i1964440382.html
monka21m
poza tym ozdoby z masy solnej, samodzielny stroik ze styropianu z naklejonymi bombkami, gałązkami itd., haftowane aniołki itd.
jagoda30
idź do kiosku jest sterta gazet z ozdobami, które są skierowane do dzieci
pscolka1987
kurde jest pełno takich ozdób ja robie np z makaronów aniołki lub gwiazki potem spryskuje lakierem ale jak tego nie zobaczysz to ciezko wytłumaczyc poszukaj w internecie (kwiatek)
monilajsa
Nieśmiertelne łańcuchy z papieru kolorowego, może troszkę tandetne na dzisiejszych choinkach ale ile przy tym zabawy...
Aniołki z makaronu(różnego kształtu), pomalowane na złoto, bądz kolorowo. Ciastka (przed pieczeniem robimy dziurkę na nitkę)(prezent)
Najderka
A ja rok temu piekłam piernikowe ludki (takie jak ze shreka - gingerbread man) i zrobiłam z nich łańcuch - tasiemką połączyłam ich za rączki (miały dziurki) i pomalowałam lukrem. Śliczne i pycha :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.