Menu

paczka ekonomiczna

dziewczyny chciałam zamówić wózek na alegro ,ale tam jest tylko możliwość zamówienia pocztą ekonomiczną .Czy któraś za was tak już zamawiała w ten sposób i czy czekałyście długo na tą paczkę.

lola86
 983  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy poczta polska

Odpowiedzi

monikarogalska2
Miesiąc temu zamawiałam siostrze wózek, miała przyjść kurierem ale babka w końcu wysłała pocztą...na przesyłkę czekaliśmy 3 dni no i samemu odbieraliśmy ją z poczty(gabaryty)
elizka
ja na większe przesyłki czekam 2-3 dni / więc nie jest to wygórowany czas i na pewno tańszy niż kurier :)
'
amalka
Przedmiotów o dużej wartości NIGDY nie zamawiam opłacając przesyłkę ekonomiczną (nigdy) Boję się, że komuś się przyklei do łapek... Wolę dołożyć kilka złotych i mieć pewność, że zakup (bądź zwrot pieniędzy gdy przesyłka "zaginie") otrzymam (grins) Ostatnio kupiłam biżuterię i opłaciłam pocztex. W przypadku paczki ekonomicznej sprzedający może pieniążki skasować, nic nie wysłać a winę zrzucić na pocztę. Jeśli paczka jest nadana poleconym, sprzedający ma dowód nadania- możesz być spokojna ale w innej sytuacji... może być różnie. Wyślij mailem zapytanie i poproś o inny sposób wysyłki, oczywiście za dopłatą. Lepiej dmuchać na zimne...
MamaMaya
@amalka chyba cos pomyliłaś bo paczka ekonomiczna jest tak samo "polecona" jak i paczką priorytetowa tylko że idzie nieco dłużej. paczka to paczka - każda ma dowód nadania, ale i tak każda może zginać... co innego list polecony a list zwykły, który nie ma dowodu nadania. a ja czasem paczki ekonomiczne dostawałam juz na drugi dzień od wysłania (np. dziś (grins))wiec nie widze szczególnej różnicy więc po co przepłacać (kciuki)
amalka
Ups... (kwiatek) Się pomyliłam! Przepraszam (krejzolka) Na paczkę świstek jest zawsze (grins) Z listami jest tak jak pisałam powyżej- zamawiam pewne rzeczy na allegro, przychodzą duuuużym listem. Nie zaryzykowałabym przesyłki zwykłej- ekonomicznej.
amalka
Górne emotki miały być na odwrót (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.