Menu

Palenie papierosów po ciąży

Palaczki przeważnie mówią, że chcą rzucić palenie. I że zrobią to jak zajdą w ciążę, bo to jakby największa motywacja. I wtedy najprościej jest rzucić. Ja też rzuciłam palenie jak zaszłam w ciąże, ale niestety 2 lata po narodzinach mojej córki wróciłam do nałogu.
Czy wy też wróciłyście do papierosów po narodzinach waszych dzieci? Czy może udało wam się już wytrwać w niepaleniu?

lipka70
 1015  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie rzucenie palenia papierosy palenie papierosów

Odpowiedzi

carla1978
Ja paliłam przed ciążą. Jak zaszłam w ciążę oczywiście rzuciłam i jakoś udało mi się wytrwać w niepaleniu już prawie 5 lat ;)
monjuk
Jak widzę kobietę w ciąży z papierosem to za każdym razem mam ochotę zwrócić jej uwagę - jak chce truć siebie niech truje ale czemu ma na tym cierpieć dziecko? Brak odpowiedzialności! Wydaje mi się że takie kobiety sa niedojrzałe na macierzyństwo skoro dla dobra dziecka nie potrafią zrezygnować z używek!
Akoo
monjuk temat dotyczy palenia po okresie ciąży a nie podczas ;) Ja na szczęście nie należę do osób palących ale gratuluję rzucającym bo mój mąż już miał chyba z 10 podejść i jeszcze mu się nie udało.
monjuk
@Akoo: Wiem czego dotyczy temat - nawiązałam do wypowiedzi melissy, która napisała, że podkurzała w czasie ciąży.
ewelinan
Należę do mam, które rzuciły na okres ciąży, jak na razie się trzymam i mam nadzieję, że do nałogu już nie wrócę. Nie minął nawet rok więc trzymajcie kciuki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.