Menu

paluszki

Dziewczyny nie wiem co robić . W sobotę wieczorem moja córkę ugryzł kolega w palec .Mała darła się nie miłosiernie ale było ok .W niedziele rano pojechałam do naszej cało dobowej przychodni bo palec był napuchnięty jak bania . Powiedzieli że wszystko ok , ale do teraz opuchlizna nie zeszła ale jest mniejsza . Czy jechać jeszcze raz . Bo cała rodzinka mówi że mam dać temu spokój skoro mała zgina palec i nie skarży się na ból

lola86
 616  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zdrowie

Odpowiedzi

lizzy11
jeśli opuchlizna schodzi i córka zgina palec i funkcjonuje on prawidłowo to myśle ze nie ma co sie stresowac zanadto, sprobuj moze pomoczyc w rivanolu? to chyba dobre na opuchlizne. albo jakis ochlad chlodzacy kladz na paluszek, zobaczysz za 2-3 dni, jesli nic zlego nie bedzie sie dzialo to mysle ze nie jest konieczna wizyta u lekarza.
tlolek
lekko podgrzany rivanol (w kąpieli wodnej) ładnie ściąga opuchliznę
możesz ew.jeszcze posmarować altacetem
alinagj1o2
Ja bym nie jechała,jak każde uderzenie czy stłuczenie musi się zagoić i często puchnie.Tak jak piszą dziewczyny coś na opuchliznę i czekać.Obserwuj też gdyby coś się działo to idź do lekarza ,a i kolorek ten paluszek też może zmieniać.
piasekpustyni
okładaj ALTACETEM
Kayah
jak wyżej -Okłady z altacetu i moczenie w rivanolu. Mój syn dwa tygodnie temu trzymał rekę na futrynie a przeciąg zamknął drzwi. Myślałam, że paluszki połamane. Miał prześwietlenie i nic się nie stało....na szczęście skończyło się tylko na tym że zeszły dwa paznokcie. A podejrzewam, że uderzenie drzwi było silniejsze niż ugryzienie. Najwazniejsze że opuchlizna schodzi i że może nimi ruszać...będzie ok!
MamaMaya
a ten maly byl szczepiony??? (smiech) zartuje oczywiscie (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.