Menu

Pamiątki po dziecku

Zbieracie jakieś pamiątki po dziecku? Ja mam na razie test ciążowy i opaseczkę tą ze szpitala z datą i godziną urodzenia. Ale będę zbierać takie różne rzeczy jak kosmyk włosków, pierwsze wypadające mleczaki itd. Moja mama też ma takie pudełko ze skarbami po mnie i po siostrze. Co myślicie o takim pomyśle? Co jeszcze można zbierać?

johanna
 632  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

wspomnienie zbieranie dziecko pamiątka

Odpowiedzi

joka26
U nas w szpitalu nie dali mi tej opaski z rączki dziecka, powiedzieli że potrzebują do archiwum buuuu.
agnieszka83
Ja też zbieram pamiątki. Poza tym prowadzę coś w rodzju pamiętnika, gdzie zapisuję najważniejsze wydarzenia z życia naszej córki, np kiedy pierwsze słowo, kiedy sama usiadła itp:)
Iwet28
Super sprawa z tymi pamiątkami dla dziecku.Ja mam test ciążowy, opaskę ze szpitala, zdjęcia usg, odbiliśmy stópki malucha.Mamy taką książeczkę dla maluszka i tam wszystko wklejamy.Zapisujemy np.pierwszy uśmiech i ważne wydarzenia :-)Oczywiście robimy zdjęcia i je wywołujemy, bo te w komputerze nie mają takie uroku co w albumie.Maluszek będzie miał super pamiątkę.Aha jeszcze jak mały się urodził, to tatuś kupił dobre wino, napisał datę i damy mu je na 18-te urodziny.!!!
Misia80
Też przechowuje pamiątki Mikołajka np.zdjęcia USG,testy ciążowe,klamerke od pępuszka,czapeczke którą dostalismy w szpitalu,i co miesiac wywołuję film ze zdjeciami:)oprócz tego prowadzę zeszyt w którym zapisuję wszystkie ważne momenty i album "Pierwszy rok życia",który systematycznie uzupełniam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.