Menu

Pamiętasz swoją pierwszą miłość?

Kochane, mówią, że pierwszego razu się nie zapomina, cokolwiek by to nie było. Ciekawa jestem, czy to powiedzenie sprawdza się też w Twoim przypadku. Pierwsza sympatia, pocałunek, "chodzenie" - pamiętasz dokładnie swoją pierwszą miłość czy może wspomnienia te umknęły Ci gdzieś w miarę upływu lat?

Ania
 1150  23

Znajdź pytania na ten sam temat:

pierwsza miłość

Odpowiedzi

karolcia514
moja pierwsza i jedyna miłością jest mój mąż :)
amalka
Ależ oczywiście, że pamiętam :) Matko, jaka byłam zakochana...
Majaaaaaa0000
Moj pierwszy pocałunek, jakos był na obozie harcerskim:) Z chłopakiem,który był bardzooo podobny do Harrego Pottera! hehe i przez 7 dni bylismy para do zakonczenia obozu...Ale nie mam z nim kontaktu .
clyde22
Takich rzeczy się nie zapomina, ale życie pisze nowe scenariusze. ;D
clyde22
Takich rzeczy się nie zapomina, ale życie pisze nowe scenariusze. ;D
Beatka2010
Jasne,że tak i nigdy nie zapomne,bo to kawałek mojego życia był :-)
emiliab
Ależ oczywiście, że pamiętam....
renata29
Pamiętam,to nie było znowu tak dawno.Nawet zaręczeni byliśmy.
natuuusia19
pamietam:D
Ania111990
Moja pierwsza miłość była nie odwzajemniona. Był to chłopak z równoległej klasy w gimnazjum. Po jakiś 5-ciu latach dowiedziałam się że ten chłopak chodzi z moją daleką kuzynką. Od tamtego czasu byłam kilka razy zakochana ale już nie tak mocno jak wtedy.
maja1482
oczywiście, że pamiętam :)
Mysiulineczka
Pamiętam hehe :)
mycha2706
No ba! Z pierwszą miłością "chodziłam" długooo . Bylismy w sobie zakochani a później to się zakochiwałam co dwa tygodnie i łamałam męskie serca;) do dzisiaj mi to wypominają :D A z pierwszą miłością się widuję, chwilkę porozmawiamy, niestety nie mozemy wyjsc razem na kawę, bo jego żona jest świrnieta z zazdrosci i mnie nie lubi! (wariatka jakaś ;) ) Mam wszystkie listy, które do mnie pisał ( mieszkamy w tym samym mieście, a listy były przekazywane przez naszych pośredników:D )
betty
pewnie że pamiętam... to były czasy
Kordelia
Wszystko doskonale pamiętam :)
sque
Pamiętam pierwszą przedszkolną miłość (z kim też), pamiętam pierwszy pocałunek (z kim był również) jak i pierwszą prawdziwą miłość i pierwszy raz (obydwie z jednym chłopakiem, z którym byłam bardzo długo, a teraz nie mamy kontaktu z powodu jego zazdrosnej żony i mojego zazdrosnego męża). Ale najważniejszy jest mój mąż z którym mam wspaniałą córkę. Chociaż czasem zdarza mi się wracać do wspomnień, bo to takie fajne :-)
daryjka87poznan
Oczywiscie ze sie pamieta.
aniol
oj tak pierwsza prawdziwa szkolna ale niespełniona ,niestety zginał w wypadku samochodowym,potem druga ale goraca i taaka prawdziwa trwa do dzis.Juz 14 lat.
mammma
he he, któż nie pamięta?!
katarynka3311
Jasne, ze pamietam(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.