Menu

pamiętnik

Czy któraś ma pamiętnik swojego dziecka stworzony na stronie bebilonu?? Żałuję trochę, że nie stworzyłam sobie takiego papierowego. Teraz za bardzo nie umiem go odtworzyć, bo np. nie pamiętam kiedy mała się pierwszy raz świadomie uśmiechnęła... Macie jakieś pamiętniki swojeg dziecka??

monka21m
 714  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dzieci

Odpowiedzi

xkasiulax
nie mam:/
lola86
Ja mama pamiętnik niemowlaka i zapisuje w nim wszystko . (grins)(grins)(grins)(grins)
agnieszka79
Ja mam taki album pierwsze pięć lat.I tam zapisuję wszystko a także wklejam różne pamiątki,np zdjęcie z gazety w drugiej dobie po urodzeniu.(awve)
Matina
Mam pamiętnik taki papierowy. Mam gazetę z dnia urodzin i winko, które kupiłam na pierwsze urodziny i wiele innych rzeczy (pierwsze włoski obciete, opaskę ze szpitala, pierwszy smoczek, pierwszy rysunek itp.) - dużo by tego wymieńiać. Wszystko chowam do specjalnie kupionego kufra. Moja córka dostanie to w dniu pierwszych urodzin.
babooshka
ja mam takowy pamiętnik ale na innym portalu:)
daryjka87poznan
NIE MAM
Matina
Miało byc w dniu 18 urodzin (krejzolka)
madziullka
maaaam.... potem beda mieli co wspominac i z czego sie posmiac;'-)
renata29
też mam album pierwsze pięć lat ale nie zapisuję w nim wszystkiego
Brygidka82
Ja mam pamiętnik niemowlaka jest on od urodzenia do 1 urodzin.Tam mam pierwsze obcięte włoski, smoczka nie zostawiłam akurat.
Ale dodatkowo mam zeszyt w którym zapisuje najważniejsze wydarzenia, śmieszne powiedzonka,ulubione bajki, wkleję jakiś rysunek, kartki które dostał na urodziny, jakieś śmieszne sytuacje które miały miejsce itd.
Ostatnio poczytałam synkowi trochę śmiał się że heej. A dam mu te moje zapiski jak będzie miał 18 lat. Sama lubie sobie poczytać i powspominać.
sara7777
TAK MAM.PROWADZĘ SWÓJ WŁASNY PAMIĘTNIK MOJEGO SYNKA OD JEGO POJAWIENIA SIĘ W BRZUSZKU. NAJPIERW MAM 9 KARTEK Z OPISANYMI 9-CIOMA MIESIACAMI CIĄŻY ,GDZIE MAM PRZYPIĘTE WSZELKIE ZDJĘCIA USG ORAZ 2 PŁYTY Z USG, KTÓRE DOSTAŁĄM OD LEKARZA PODCZAS WIZYT.DODATKOWO KAŻDY MIESIĄC ZOBRAZOWAŁAM WYGLĄDEM MOJEGO POWIĘKSZAJĄCEGO SIE BRZUSZKA.NASTEPNIE MAM OPISANE OGÓŁEM PIERWSZE DWA LATA JEGO ŻYCIA+FOTKI I ZAPISANE WAŻNE DATY I WYDARZENIA.PAMIĘTNIK PROWADZĘ NADAL. W MARCU SYNEK UKOŃCZY 2,5 ROKU.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.