Menu

Pamiętnik

kochane mamusie czy prowadziłyście w swojej dziewczęcej młodości pamiętniki ?? ja do dziś mam swoje i jak moja córcia będzie trochę starsza to zamierzam jej pokazać :) (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

karolcia514
 956  27

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport pamiętnik

Odpowiedzi

elizka
tak prowadziłam - miałam z trzy grube zeszyty w kratkę a tam opisane dzień po dniu - przyklejałam naklejki / podpalałam kartki / wierszyki
ale nie mam wywaliłam w dniu przeprowadzki - mąż by się załamał jakby troszkę poczytał o mojej przeszłości ..... / tak na serio zaczęłam pisać w zawodówce - ostatni wpis zrobiłam w 2007 r .....
(grins)(grins)(grins)(grins)
karolcia514
a miałyście takie pamiętniki co się w szkole dawało koleżanka i kolega do wpisywania ??
elizka
tak miałam - mam taki pamiętnik różowy z pieskiem kartki w nim pachniały :)
karolcia514
Elizka - w moim tez pachniały :))) a ja miałam w smerfy (grins)(grins)
karolcia514
niom ja tez złote myśli miałam :)) (kwiatek)(kwiatek)
Iwona1977
Mialam taki do wpisow w podstawowce, wujek mi zrobil , mial czarna twarda okladke w zlote ozdoby i byl podpisany moim imieniem i nazwiskiem.... mam go do dzis jest z 85 roku ostatni z 92 (grins) zlote mysli tez mialam dopoki nie wpadl nauczycielce do rak... oj mialam wtedy przerabane (grins)
amalka
Miałam ale zniszczyłam. To były bardzo osobiste zapiski i wolałaby by nie wpadły w niepowołane ręce. Myślę, że jeśli pamiętnik jest faktycznie pamiętnikiem a nie jedynie krótkimi, suchymi notkami dotyczącymi poszczególnych dni, większość osób nie chciałaby by ktoś go przeczytał...

Taki z wpisami miałam również i mam do tej pory- fajnie się do tego wraca. "Złote myśli" również posiadałam- tak była "moda" (grins)
maja1482
miałam i taki i taki(krejzolka) te z podstawówki gdzieś się zawieruszyły przez lata... a te "starsze" zniszczyłam... tak jak napisała @amalka, nie chciałabym, żeby wpadły w niepowołane ręce, były zbyt osobiste...
Nula139
Taki do wpisów,miałam,ale osobistego nigdy nie pisałam.
tymianek
kiedyś w podstawówce miałam pamiętnik, ale nie zapisalam go nawet do połowy. Jakoś nie miałam weny do pisania , a jak zapisałam już cos osobistego, to później się zastanawiałam co będzie jak ktos to przeczyta. Kosztowało mnie to więcej stresu, niż było warte, dlatego porzuciałam pisanie pamiętnika.
monique25
miałam taki i taki. Nie mam pojęcia gdzie mogą być ale pewnie gdzieś są ze starociami.
emikacpi
Miałam ale spaliłam w piecu :):) i cieszę się ,po co rozdrapywać nie które przykre sprawy ... żyje teraz przyszłością i dobrze mi z tym :)
katarynka3311
Miałam pamięniki i to dużoooo, czasem trochę żałuję, że powyrzucałam. Było by się z czego pośmiać:). A takie do wpiswania to mam do dziś.
aga28
oczywiscie, że miałam. ale pozbylam sie go, jak tylko sie dowiedziałam, ze moja młodsza siostra podkrada mi go i czyta rodzicom moje osobiste zapiski. to był dla mnie szok.
mycha2706
Miałam,spaliłam...Nie chciałabym,żeby moja córka go przeczytała,bo miałaby pole do popisu (grins)
Złote myśli również miałam i nie wiem gdzie się podziały...
Za to mam listy jeszcze z podstawówki od miłości wielkich i takie,które się podaje między ławkami i wymienia z kolegami...hehe taki papierowy facebook(aniol)
xkasiulax
Miałam oczywiście pisałam nałogowo.jestem prawie pewna,że są na strychu jeśli nie to dawno na śmietniku,ja tam bym odświeżyła pamięć i po czytała
Kasia1978
mam do dzis,,mój pamietnik jest pisany od 1994 roku.....ale czy go dzieciom pokarze....nie,chyba nie....po śmierci mojej im dam,ha,ha...
krasna1
pamiętniki spalone wraz z zamążpójściem,
nigdy w życiu nie pokazałabym ich córce,to intymna sprawa,
wiem,ze ona też pisze i nie mam zamiaru tego czytac
MaLaCzarna
Mam kilka pamiętników. W przyszłości prawdopodobnie je zniszczę! Nigdy nikomu nie zamierzam ich pokazywać, zwłaszcza dziecku!
daryjka87poznan
Pisałam moze przez 3 czy 4 dni i pozniej wywaliłam do smierci. Jakos nie ciąglo mnie do pisania pamietnika.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.