Menu

Pamiętnik

Od jakiegoś czasu w przedszkilu moich dzieci jest szał na wpisywanie się do pamiętników. Zaczęło jedno dziecko za kilka dni już pamiętnik miało następne itd. Moje córki też chciały żeby im kupić pamiętniki, najpierw myślałam że to za wcześnie. dzieci jeszcze same nie potrafią pisać, robią to za nie mamy. Ale później pomyślałam że bedą miały pamiątkę z predszkola, ja sama jeszcze mam pamętnik ze szkoły. No i kupiłam im notesiki. A co Wy myślicie o wpisywaniu się do pamiętników w tym wieku?

Tesa
 478  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport pamiętniki przedszkolaki

Odpowiedzi

Pixelka
Dlaczego nie? Pamiątka super. Wiadomo potem będzie kolejny pamiętnik i kolejny... ja żałuję, że nie mam moich pamiętników... na pewno ciekawie by się to czytało po latach. Ale gdzieś przepadły.
agnesse81
A, juz myslałam, że minęła era pamiętników. Dla mnie największe znaczenie miał z pierwszej klasy, potem to juz wsyzstko było oklepane. Ale pamiatka super:)
kamilka86
zgadzam sie z pixelka dlaczego nie sokoro dzieciakom sprawia to wiele radosci i rzeczywiscie super pamiatka
logest
Super pamiatka,ja tez mam jeszcze pamietniki z lat szkolnych.
tlolek
świetna pamiątka...co prawda z przeczkola nie mam bo niechodziłam ale z lat szkolnych jak najbardziej...jak czasem poczytam te wpisy....hihi fajna pamiątka
kasia13_archiwum
Tez mysle, ze super sprawa... ;)
Tesa
Jak szukałam wierszyków dla dzieci i poczytałam te moje pamiętniki to mi sie w oku łezka zakręciła. Muszę tylko pilnować żeby dzieci ich nie zgubiły i nie zniszczyły, może kiedys mi za to podziękują
motyl
super sprawa,beda mialy pamiatke...
rozowa82
sama mam taki pamietnik, i tez mamy dzieciakom wpisywały, i bardzo fajnie jest teraz go oglądac, Baaaardzo dobry pomysł:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.