Menu

Pani przedszkolanka

Jestem wkurzona jak diabli!!! Dziś przypadkiem podczas ściągania mojemu synkowi jakiegoś paprocha z ucha powiedział mi że ciągnę go jak pani w przedszkolu!! Ja w szoku pytam go czy ktoś go ciągnie za uszy a ona że Pani Z. w przedszkolu jak jest niegrzeczny to go czasem ciągnie. Boże jak się z mężem wnerwiliśmy!! Jakim prawem to babsko w ten sposób karze moje dziecko?? Do kąta rozumiem ale żeby za uszy ciągnąć to już przesada. W poniedziałek się z nią rozmówimy.
Powiedzcie mi czy miałyście kiedyś podobną sytuację?? Jak zareagowałybyście??
Pozdrawiam!!(prezent)

Aneta50209
 628  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie dziecko przdszkole

Odpowiedzi

piasekpustyni
na pewno babsko się nie przyzna, ostatnio w uwadze było że rodzice wszyli w miśka dyktafon i wyszło szydło z worka... ja bym coś takiego pokombinowała, bo na pewno powiedzą że wszystko ok.
kaisaa4
powinnas po pierwsze z nią porozmawiać, po drugie napisać skargę. to kategoryczne i w żaden sposób nie można takich sytuacji odpuszczać.
amalka
Osobiście poszłabym prosto do dyrekcji placówki, wyjaśniła o co chodzi i poprosiła o konfrontację z opiekunką. Dziecku natomiast nakazałabym, by mnie informowało gdyby sytuacja się powtórzyła. Porozmawiałabym również z zaprzyjaźnioną mamą. Może inny maluch zgłaszał podobny problem.

Ps. Dziecka pytałaś czy to ciągnięcie za ucho to kara, czy może też pani ucho czyściła (z farbki, resztki jedzenia...)?
alinagj1o2
Jak pani ma takie metody to stosuje je i wobec innych dzieci.A dzieci takie coś w domu powiedzą.Porozmawiaj oczywiście z nauczycielem.Tobie też dziecko powiedziało że ciągniesz jak pani ,a czy ty zrobiłaś jemu krzywdą .
A jak dziecko powie w przedszkolu że mama robi tak jak pani to mają pomyśleć że maltretujesz dziecko,że go szarpiesz?. Też bym porozmawiała na ten temat ,ale w osądzaniu też trzeba być ostrożnym .
amalka
@Alinagj (klaszcze) Dobrze powiedziane/ napisane.
daryjka87poznan
Do dyrektora z tym. U mnie jeszcze zadna taka sytuacja sie nie zdarzyła zebym była zaniepokojona.
MamaMaya
@alinagj ma racje wyjasnij z synkiem czy aby nie przesadza. ty przecież wcale mu krzywdy nie robiłaś a narobił alarmu. nie twierdze oczywiscie że synek koloryzuje ale lepiej byc pewnym. porozmawiaj z innymi mamami i powiedz synowi ze jak jeszcze ra z tak zrobi Pani to ma ci powiedziec. ja bym poczekala jeszcze pare dni wiem ze jestescie wzburzeni ale moze warto poczekac. a jak sie okaze to prawdą to prosto do dyrekcji nie ma co sie wdawac w gadki z nauczycielka bo to bez sensu najlepiej wszystko wyjasnic przy dyrekcji.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.