Menu

Papierosy

Często na placu zabaw mam widok matki palącej papierosa, która np. wiąże sznurówki dziecku bądź też robi babki piaskowe. I mam ochotę podejść i jej zwrócić uwagę, ale ... Kiedyś tzn przed zajściem w ciąży paliłam i to dużo, ale teraz nikt mnie nie namówi. A tym bardziej nie do pomyślenia by było żebym paliła w obecności syna... wykluczone. Jak reagujecie w takich sytuacjach?

boja
 586  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

zdrowi dziecko

Odpowiedzi

KlaudynaK
hmmm, przyznam, ze niestety jestem palaczem. W ciąży nie paliłam. Ale wróciłam do nałogu. W domu oczywiście pale. Nie ma to tamto, wychodzę na klatkę. Albo w kuchni jak już Staś nie biega po mieszkaniu. Nie wyobrażam też sobie z papierosem w ustach zawiązywać dziecku bucików. Palę na dworze ale nie nad dzieckiem! Też mnie irytuje jak znajoma bierze dziecko na ręce i podpala papierosa... Co zrobić, niektóre twierdzą, że to nic złego. Sama neguję swoje palenie. I pewnie już niebawem rzucę, palę coraz mniej bo papierosy coraz droższe... To przesada cenowa. I dobrze!
KlaudynaK
Tam miało być, w domu oczywiście nie palę!! Rany, nie wyobrażam sobie, jak mogłabym położyć dziecko spać w zadymionym i zatrutym pomieszczeniu!!
kasia13_archiwum
Jak reaguje w takich sytuacjach?
Wkurza mnie jak widze mamusie pchajaca wozek i palaca papierocha... lub trzymajaco brzdaca na kolanie i kurzaca mu w twarz...

Nigdy nie palilam, ani przed, ani w czasi, ani po ciazy...

Jak ktos sobie chce, to niech pali, ale dlaczego do jasnej ch... przy dzieciach??? To juz sie powstrzymac nie mozna???
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.