Menu

Paranoja..

Właśnie się dowiedziałam, że nasz kochany burmistrz chce zrobić u nas w mieście PÓŁOTWARTY!!!! ośrodek dla pedofilii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy ich za przeproszeniem popieprzyło ? Przepraszam dziewczyny ale tak się zdenerwowałam ! Jeszcze półotwarty...Nie sądzicie że tacy zwyrodnialcy powinni mieć ośrodek w ogóle z 100km od jakiejkolwiek miejscowości z kolczastym płotem i na dodatek pod napięciem...Ja aż się boje pomyśleć co by było gdyby...Ja mam nadzieje że oni z tej władzy się opamiętaja tu mieszka tyle małych dziec ...(smutna)(zlosc)(zlosc)(zlosc)

Paulinka1701
 653  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

ośrodek pedofilów w mieście

Odpowiedzi

Mandarinios
no powinni, powinni być daleko....
Paulinka1701
Dodam że ten ośrodek nie ma być na obrzerzach miasta wręcz przeciwnie prawie w jego środku na dodatek na podwórku gdzie ja kiedyś mieszkałąm !!!
Paulinka1701
Nie wiem dokładnie to chyba ma być dla tych co się leczyć będą ...no dobra ale ja nie wierze w ich wyleczenie tak do końca i na 100%
Paulinka1701
Kasia nie zdziwiłabym się ...
Paulinka1701
Dajcie spokój mam nadzieje że mu na to nie pozwolą ...bo ja się z tad od razu wynisę ...dlaczego mam ryzkować ?
Paulinka1701
śmiac mi sie z tego chce ze oni jeszcze polotwarte maja te osrodki sobie na miasto moga wychodzic legalnie ...
tlolek
fakt że gdzieś tych zwyrodnialców trzeba leczyć ale wg mnie to powinna być placówka zamknięta i strażnicy pod bronią....a nie półotwarty ośrodek, co to Q.....na wczasy tam mają przyjeżdżać czy co?
może niech pan burmistrz jeszcze lokalizacje zrobi na wprost szkoły podstawowej
Paulinka1701
dziewczyny chciałam powiedzieć ze ten osrodek ma byc gdzie stary szpital i to jest bardzo blisko szkoly ....300-400metrow...to jest podsawowka ...
Paulinka1701
bo ten szpital maja przeniesc do nowego w sumie odnowionego starego szpitala i tam zrobic ten osrodek a ja jak mieszkalam wczesniej z ojcem i matka to szpital przez okno widzielismy a szkole mialam pod nosem
tlolek
napisz do "uwagi" żeby się burmistrza zapytali czy jest normalny czy psychiczny
ręce mi opadły...wszystko mi opadło, jak można być takim idiotą
Paulinka1701
On powiedział że planuje to zrobic wiec ja mam nadzieje ze na planach sie skonczy a jesli nie to nie tylko ja ale wiekszosc miata pewnie zreaguje no dajcie spokoj to jest dla mnie smieszne...nawet jak maja tam byc ci o krzywdy nie zrobili tylko sie lecza no dobra a jak ich pokusi ?? czemu ma dziecku stac sie krzywda zeby sie zainteresowali ..
monilajsa
normalnie zgroza i w dodatku za naszą kaskę(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.