Menu

Paris Hilton i Britney Spears

Co sądzicie o tych fenomenach? Britney jeszcze potrafi śpiewać i tańczyć, ale o co chodzi z tą Paris? Czemu i czym ona tak przyciąga?

mirabelka
 575  11

Odpowiedzi

justa
Zapewne swoją karierą filmową :) A szczegółnie jedną rolą...
felicity
Ta rolą w horrorze, gdzie jako pierwsza umiera po 10 minutach filmu? :D
Też się zastanawiałam nad tym, jak to jest z tą popularnością! Najgorsze jest to, że Paris jest idolką niektórych nastolatek, a przecież sobą nie reprezentuje nic pozytywnego!!! Co ona w życiu osiągnęła? Wszystko jej zostało "włożone do kołyski"! Drażni mnie ta osoba i nie rozumiem czemu stała się taka popularna.
kasia13_archiwum
Paris potrafi sie zareklamowac (nie zawsze w dobrym guscie) i sprzedac. Marketing ma dobrze opanowany. W koncu, jaka by glupia nie byla, wszyscy o niej mowia... a ona na biede nie narzeka.
kasia13_archiwum
Co sie nastolatkom podoba... Ladna, bogata, robi to na co ma ochote, szokuje...
justa
@felicity: Nie rolą w horrorze. Chodzi mi o rolę w "Jedna noc w Paryżu. Może słyszałaś? ;)
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
felicity
@justa: ahh... faktycznie :) Słyszałam o tym filmie, lecz nie oglądałam...! No tak, pewnie facetom się podobała ta "noc..." :P
felicity
@maomi: Jeśli chodzi o pudelka, to przyznam, że lubię czasami oglądać tą stronę dla relaksu i żeby się pośmiać ;) Nie podchodzę do tego jednak poważnie. Wiem do czego zmierzasz: Dopóki są konsumenci, którzy wchodzą na takie strony, będą one popularne i co za tym idzie również osoby, o których tam piszą. :/
mirabelka
Z tego co widzę, to wszystkie jesteśmy zdania, że Paris nie jest osobą, która powinna być idolem naszych dzieci!!!
justa
A kto dziś jest 'pozytywnym' idolem? Macie jakieś typy?
mirabelka
Wydaje mi się że osoby, o których nie jest głośno, nie są więc skandaliczne, mogą być idolem ;) Lecz, skoro się o nich nie mówi, nikt nie wie o ich istnieniu.... błędne koło ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.