Menu

PARÓWKI!

do mam podających parówki!!...jakie podajecie kurczę!;)...moja ostatnio uwielbia z biedronki;)...takie paczkowane z kurcząt,zawsze kupowałam jedynki zwykłe albo z serem ,bądź z kawiksu na wagę!!(awve) Pytam jakie są najlepsze bo moja uwielbia!!(glodna) na ciepło,smażone!!!(glodna)

xkasiulax
 2145  23

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie parówki

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Moja miała etap parowek kilka miesiecy temu teraz nie za bardzo juz chce jesc. Kupowałam parowki z Kozichgłow najczesciej a jak mi sie nie udało to z Lidla, w biedroce są podwedzanie. Rzadko je kupuje poniewaz moj maz ich za bardzo nie lubi.
Magdzik
Cielęce, drobiowe, wieprzowe(grins)
Kasia1978
berlinki..albo z indyka..
karolina87
mój młody tak jak Twoja zajada parówki z biedronki, ale powiem szczerze, że z czasem robią się coraz mniej smaczne i zastanawiam się, żeby przestawić go na inne hehe próbowałam na morliny, bo tez są dobre, ale od foli zostaje na nich jasny napis i on mówi, że to ble i nie chce ich jeść. Dlatego na razie pozostajemy przy parówkach z kurcząt, z Biedronki.
Ewa0528
Kupuje z Indykopola , Parówki z indyka pakowane po 5 szt
karolina87
Dodam jeszcze, że zajada na ciepło i smażone, ale ostatnio na zimno chętniej.
monique25
Berlinki w cieście naleśnikowym my jemy na ostro młody łagodne. Uwielbia
Iwona1977
Ja kupuje w masarni cielece...chociaz kilka razy kupilam w Biedronce i tez dzieciakom smakowaly szczegolnie z serem nalesnikach zapiekanych (kciuki)
Iwona1977
Ja kupuje w masarni cielece...chociaz kilka razy kupilam w Biedronce i tez dzieciakom smakowaly szczegolnie z serem w nalesnikach zapiekanych
beatka7623
Ja kupuję wieprzowe właśnie te z Biedronki ale muszę się zgodzić że ze smakiem u nich coraz gorzej :/
A jak nie to w miesnym kupuję te z górnej półki a drogie ze mózg spada (krejzolka)(krejzolka) ale dobre z jakiej firmy nie mam pojecia (grins)

@geodzia moja tez właśnie wsuwa takie zimne prosto z lodówy i bardziej jej smakują niż grzane (kciuki)
beatka7623
A teraz kupuję kabanosy Fakt sa drogie ale biorac pod uwagę że są suche to więcej wchodzi na wage niż parówek Więc koszt podobny
asiunia83
berlinki , jubilatki
katarzynka2404
parówki-najlepsze to te,gdzie w składzie nie jest napisane MOM,mięso oddzielone mechanicznie,są to często tanie i byle jakie parówki,dla dzieci najlepsze berlinki,morliny,jedynki,są droższe,ale w składzie jest przynajmniej prawdziwe mięso,cielęcych parówek niema,to tylko nazwa,trzeba więc czytać skład,jeśli już dajemy naszym dzieciaczkom,to lepiej rzadziej,a droższe i lepsze,bez urazy do kogokolwiek,ale oglądałam na tvn style o parówkach,to masakra z czego i jak,czytać skład,to ważne;)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(zla)(kciuki)
olenka78
moja coreczka uwielbia "bobaski",sa w tesco i kauflandzie i te mnie tez najbardziej smakuja(glodna)
MaLaCzarna
Berlinki
sque
cielęce, maślane ze sklepu mięsnego, a tak to 'bobaski' z Tesco lub 'Drobinki' z Netto. Dla mnie najważniejsze żeby były drobiowe, bo za innymi to ja nie przepadam. No i staram się sprawdzać dokładnie skład bo też oglądałam ten program na Tvn Style.
elizka
My tylko kupujemy berlinki - Alex i mąż uwielbiają pod każdą postacią dziś jedli na kolację makaron smażony z parówką :)
na ciepło , w cieście czasem , na pizzy , na zimno ....
MamaMaya
my jemy tylko i wyłącznie parówki firmy HAM (smiech) są na wagę. innych nie tkniemy, no ewentualnie berlinki.
izkalepszy
kupuję w sklepie na wagę,w jednym miejscu i nie są one tanie ale za to bardzo smaczne i bez MOM....a z pakowanych to czasami berlinki
rozowa82
(smiech) no prosze ile osób podaje parówki(grins) a pamiętam wojny o parówki ze niezdrowe i wogóle ble...

Moja je cielęce, choc i taką z biedronki nie pogardzi(grins)
Dobra my tu gadu gadu a dziecko parówke woła heheheh
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.