Menu

Partner na całe życie

Jesteś szczęśliwa ze swoim partnerem. Nie potrafisz sobie wyobrazić, że mogłabyś jeszcze raz się zakochać w innym mężczyźnie. Kiedy jednak sięgniesz pamięcią w przeszłość wyglądało to całkiem inaczej: wprawdzie za każdym razem byłaś przekonana, że jest to mężczyzna twojego życia, ale po dłuższym lub krótszym czasie okazywało się jednak, że to pomyłka. Ilu stałych partnerów miałaś? Możesz policzyć ich na palcach jednej ręki? Czy jest ich tylu, że straciłaś rachubę? Podziel się swoimi doświadczeniami na temat płci męskiej!

Ania
 2607  15

Odpowiedzi

renata29
miałam trzech partnerów,trzy razy byłam zaręczona,dwa razy wychodziłam za mąż i jak dla mnie wystarczy.Zakochać się może i bym mogła ale pokochać już nie.Mąż jest miłością mojego życia,dla niego wiele poświęciłam i z nim chcę być do końca.
Nula139
Miałam jednego partnera,jest nim mój mąż.
ADAMSKA98
miałam jednego partnera jest nim obecny mąz
bobasekm
Kilku facetów było, ale z nikim nie wiązałam przyszłości. Dopiero jak na horyzoncie pojawił się mój mąż to wiedziałam, ze ten koleś będzie moim mężem i tak się stało.
Hmmm czy mogłabym się zakochać? Trudno powiedzieć.
natalka8811
Ja mialam pare chlopakow ale to takie milostki z mlodych lat jak poznalam mojego obecnego narzeczonego oj nie podobal mi sie zbytnio ale z czasem wszystki sie zmienilo owocem anszej milosci jest Dominis i jestemy bardzo szczesliw ze soba juz w krotce planujemy slub:)juz sie nie moge doczekac:)
Brygidka82
Miałam jednego partnera i to jest mój obecny mąż:)Ja sobie nie wyobrażam żebym mogła sie jeszcze raz zakochać.Jestem wierna w miłości i nie mogłabym żyć bez mojego męża.
mycha2706
Pierwsza miłosc-8 miesiecy...druga i małzenstwo 11 lat... i rozwód...teraz 4 lata i nie zamierzam sie zakochiwać w kimś innym.Teraz moge powiedziec,ze mimo ze panR. do ideałów nie należy..ale chce z nim byc. Jak chce potrafi być cudowny.Wczoraj mi to udowodnił i oby tak mnie zaskakiwał kazdego dnia byłoby jak w bajce;)
daryjka87poznan
Koło 7 ich chyba było. ;)
Magda27
Zgadzam się z asafi:-)))
Edytka85
Mój mąz jest moim pierwszym i nie wyobrażam sobie życia bez Niego:)))
emiliab
Wszystkich moich byłych chłopaków nigdy nie traktowałam poważnie i praktycznie od początku wiedzialam, ze to nie jest ten na całe życie.
Jeden tylko raz tak pomyślałam- jak spotkałam mojego męża.
niepewna
miałam kilku chłopaków przed moim narzeczonym ale nigdy nie myślałam o nich jako o partnerach na całe życie. jednak teraz jestem pewna że oprócz mojego narzeczonego nie chce nikogo innego. bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie swojego życia bez niego
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.