Menu

pas po porodowy...

Czy uzywalyscie pasu po porodowego...?? czy wogole sie przydaje?? Mam sobie zamiar kupic ale nie wiem z jakies firmy ...

Maryla
 802  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

figura po porodzie

Odpowiedzi

Mandarinios
Kochana nie powinnaś.... Po pierwsze pas będzie podrażniał ranę a potem bliznę co nie sprzyja gojeniu się a po drugie przytrzyma mięśnie, które nie będą mogły pracować i powoli wracać do siebie....
krasna1
ponoć położne odradzają
ja kupiłam ale założyłam tylko raz
Kordelia
Po pierwszym porodzie nie używałam, natomiast teraz po drugim kupiłam sobie w aptece i jestem z niego zadowolona. Zaczęłam go nosić jednak dopiero kilka tygodni po porodzie ( o ile dobrze pamiętam to 7). Żeby osiągnąć jednak efekt powinno się też wykonywać odpowiednie ćwiczenia gimnastyczne..:)
Mandarinios
Po cc nie powinno się ćwiczyć nawet do 6 m-cy po porodzie...chodzi oczywiście o ćwiczenia wysiłkowe typu siłownia czy aerobic natomiast ćwiczenia dla kobiet w połogu powinno się wykonywać kilka tygodni później niż po porodzie naturalnym no i po konsultacji z lekarzem.
chwiejna
W ogole pasy poporodowe nie pozwalaja organizmowi naturalnie wrocic do formy sprzed ciazy. Ściskają niepotrzebnie narzady wewnętrzne. Jak dojdziesz do siebie to pomału zacznij ćwiczyć i to przyniesie lepsze efekty niz pas. Ja zaczełam ćwiczyć po cc jakieś 4 miesiace po porodzie i dzieki temu szybko doszłam do siebie.
Maryla
No to w takim razie nie kupuje tego pasa jak mi odradzacie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.