Menu

pas poporodowy

Hej dziewczyny,mam pytanie czy któraś z was używała pasa poporodowego?Jak tak,to czy on coś dał?A po jakim czasie od porodu można go używac?

agnieszka79
 1012  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie brzuch po porodzie

Odpowiedzi

Mandarinios
Lepiej nie używać... Pas podtrzymuje brzuch, nadaje mu jakiś tam wygląd pod ciuchami ale nie pozwala mięśniom pracować i stopniowo wracać do formy po porodzie. Stanowcze NIE!
Kordelia
Po pierwszym porodzie nie używałam. Natomiast teraz po drugim tak. Zaczęłam go nosić 6 tygodni po porodzie. Nosiłam regularnie ,codziennie 2 godziny. Dodatkowo codziennie przez pół godziny ćwiczyłam mięśnie brzucha i to razem dopiero dało mi efekty. Z czasem jednak odpuściłam sobie(placze) i teraz ciągle walczę z 3 zbędnymi kg i słodyczami:)
mamarybka
ja uzylam pasa moze ze dwa razy po kilka godzin... 3 tygodnie po porodzie. Brzuszek mam plasciutki nawet bardziej niz przed ciaza ale to chyba nie dzieki temu pasowi...
kasia13_archiwum
Moja polozna niezbyt pochlebnie wypowiadala sie o takich pasach... Wg niej takie pasy tylko rozleniwiaja miescie, ktore w sposob naturalny powinny po porodzie dochodzic do siebie.

Ja do tej pory nie mialam takiego problemu, bo od razu po porodzie nie mialam brzucha...


Ale zobaczymy jak to bedzie teraz, jak sie urodzi dzidzia nr 3.
monna16
Ja nie nosiłam pasa i nie ćwiczyłam bo mi się po prostu nie chciało. Zaraz po porodzie nosiłam rozmiar spodni 32. Za miesiąc mała skończy roczek a ja przeszłam już do rozmiaru sprzed ciąży czyli 28.

Wszystko jakoś tak samo wyszło a brzuch mam tak płaski jak przed ciążą.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.