Menu

Patologia !

*
Opiekunowie bili i poniżali małych chłopców - usłyszeli zarzuty
Dzisiaj, 20 września (11:03)
Zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad dziećmi usłyszeli 26-letnia bydgoszczanka, Agnieszka L. i jej konkubent. Para katowała chłopców w wieku 2 i 4 lat; Kacper i Rafał byli bici, głodzeni i torturowani psychicznie. Policję zaalarmowali sąsiedzi. Opiekunom grozi 5 lat więzienia.
Sprawą zszokowani są nawet policjanci. Dzieci były głodzone, poniżane; aby dały spokój matce musiały przez wiele godzin chodzić od ściany do pieca, aż upadały ze zmęczenia. A jak mówi Maciej Daszkiewicz z bydgoskiej policji, lista domowych tortur była długa. Dzieciom przywiązywano nocniki do nóżek i musiały tak chodzić kilka godzin. Była to, rzekomo, metoda na nauczenie dzieci załatwiania się - opisuje.
Dzieci były bite m.in. za zabieranie z lodówki jedzenia. O sprawie policję powiadomili sąsiedzi. Matka nie przyznaje się do winy
Dzieci trafiły najpierw do szpitala, gdzie przeszły badania, następnie pod opiekę pedagogów z Bydgoskiego Zespołu Placówek Wychowawczych. Dyrektor Natalia Lejbman podkreśla, że dzieci potrzebują teraz przede wszystkim spokoju. Nabierają dopiero zaufania i pewności, że to miejsce, w którym teraz przebywają, jest bezpiecznym miejscem dla nich - wyjaśniła w rozmowie z reporterem RMF FM, Tomaszem Fenske.
Matka nie przyznaje się do winy; sąsiedzi wiedzą jednak, że znęcała się nad dziećmi psychicznie. Ona ręki nie podniosła, ale co z tego? Brała w tym udział. To już za daleko zaszło - komentuje jedna z sąsiadek i dodaje, że dramat dzieci trwał już od dłuższego czasu. Prosiliśmy, ostrzegaliśmy, ale nic nie pomagało. Wreszcie sąsiedzi zadzwonili na policję, gdy zobaczyli na ciele dziecka siniaki.
Reklama
Ostatni raz Kacper i Rafał zostali pobici za to, że bez wiedzy matki i konkubenta otworzyły słoik marmolady.
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-opiekunowie-bili-i-ponizali-malych-chlopcow-uslyszeli,nId,298379
(placze)

andziabuziak
 685  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie i to ma być rodzina

Odpowiedzi

krasna1
to potwory a nie ludzie...
jak można krzywdzić krew z krwi????
andziabuziak
no słyszałam :( i ze rodzice w domu byli (krejzolka)(smutna)
elinka
az mnie ciarki przeszly...jak mozna nawet pomyslec o krzywdzeniu dzieci... ? czemu one winne, ze sie tak wczesnie w zyciu musza nacierpiec... (smutna) dobrze, ze sasiedzi w koncu zareagowali, inaczej za jakis czas napewno byloby o tej parze glosno na necie - ze zaglodzili lub zadreczyli dzieci na smierc
Panterka
nasze Pier**lone prawo! Gdyby zmienili kary, to może tacy psychole baliby się konsekwencji a tak.... róbta se co chceta... mam nadzieję, że dostaną najwyższy wyrok (choć to i tak za mało) a w więzieniu zrobią z ich dup jesień średniowiecza!
Pateras
@Panterka dobrze, że powiedziałaś może są kraje w których za przestępstwa podatkowe idzie się na śmierć, a bandytyzm nadal wysoki (grins). Co do tematu to straszne łzy czasem cisną się do oczu i dłonie zamieniają w pięści ale niestety tak bywa.(zlosc)(zlosc). Zaś co do 4 latka co z okna wypadł to jak żona złapała młodego na parapecie zewnętrznym to od razu pojechałem po klamki z kluczykiem do Obi (mieszkamy na 6 piętrze).
xkasiulax
Jezzzuuuuu szok.....(placze) nie mogę sobie tego wyobrazić (placze)
Juli1303
Niestety mnie to nie dziwi bo codziennie można wyczytać takie informację. Pomimo tego boli mnie to . I czasami sobie myślę że chciałabym by wszyscy byli tacy "źli" jak ja...
ADAMSKA98
dużo jest takich spraw tylko nieliczne są publikowane ,,ale to co oni wyprawiali z tymi dziećmi to szok
asiunia83
rany co za ludzie (placze)(placze)(placze)(placze) jak tak można (placze)(placze)(placze) co to za kara (zlosc)(zlosc) tylko 5 lat ?????????????
asiunia83
rany co za ludzie (placze)(placze)(placze)(placze) jak tak można (placze)(placze)(placze) co to za kara (zlosc)(zlosc) tylko 5 lat ?????????????
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.