Menu

Pęcherzyk ciążowy.

Witam. To znowu Ja. Szukam lekarza i żaden niema do niedzieli wolnego terminu, dopiero od środy mogę gdzieś iść. Katasrofa.

Mam pytanie czy pęcherzyk może przez jakiś czas nie rosnąć ( pęcherzyk bez zarodka), bo jedna dziewczyna napisała Mi że tak miała, przez jakiś czas pęcherzyk nie rósł a potem się ruszył i już było dobrze. Jak myślicie czy to jest możliwe? Błagam Was jak wiecie coś na ten temat to piszcie. Załamana(placze)

malinka23
 2062  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie załamana

Odpowiedzi

celina0612
Ja miałam pusty pęcherzyk ciażowy został usunięty w 11 tyg.
JUSTYLKA
ale jak tej mamie zaczął rosnąć pęcherzyk bez zarodka???? Radziłabym spokojnie poczekać jeszcze jakiś czas zapisać się na wizytę na przyszły tydzień i zrobić jeszcze raz bad krwi...z wynikami do lekarza na USG dopochwowe...i oby było ok!!!!
malinka23
no właśnie niewiem jak u niej to było, tylko napisała że przez jakiś czas pęcherzyk nie rósł a po jakimś czasie zaczął rosnąć i było już dobrze. I lekarz powiedział Jej jeszcze że tak się zdarza że pęcherzyk przez jakiś czas nie rośnie.
myszka838383
ahhh ja moge tylko życzyć Ci aby wszystko było dobrze. Trzymam kciuki (kciuki)
AGAO30
Dziwie się tylko, że jak gin stwierdził że pecherzyk jest pusty- dlaczego nic z tym nie zrobił. Powinien dac alboprochy na oczyszczenie albo skierowanie do szpitala.
KlaudynaK
hmmm. Nie wiem dokładnie o czym mowa, ale czuję w kościach że o mnie... Nie pisałam, że pęcherzyk nie rósł. Miałam usg - pierwsze, był pęcherzyk który mógł odpowiadać ciąży, podejrzewano więc ciąże poza maciczną bo bez zarodka i nie tam gdzie trzeba był drugi pęcherzyk o wiele większy. Potem robiłam badania bhcg - które rosło. Następnie pęcherzyk, który miał odpowiadać ciąży nie urósł ale okazało się że to żółtko już jest, zrobiło się okrągłe. Na jednym usg u jednego lekarza - tym pierwszym pęcherzyk miał 4 mm, natomiast na tym drugim - u innego lekarza, żółtko było już w macicy i miało 3mm. Bhcg ciągle rośnie więc dostałam kartę ciążową i jest już ok.
Na Twoim miejscu bym nie panikowała i poczekała cierpliwie, w tygodniu zrobiła badania bhcg i usg.
A tak na marginesie to kogoś mi przypominasz! I chyba wiesz o co biega!
lusia82
to ty masz pusty ten pecherzyk czy nie rosnie bo czytalam wczesniejsza twoje pytanie i troche sie pogubilam
lusia82
Pusty pęcherzyk ciążowy czyli ciąża obumarła.Pęcherzyk ciążowy jest pusty,wewnątrz pęcherzyka nie rozwija się zarodek.Wtedy lekarz kieruje na zabieg.

Zdaża się jednak tak,że we wczesnej ciąży często fasolka się chowa i na usg słyszymy od lekarza że jest puste jajo płodowe.Po tygodniu lekarz powtarza usg i się okazuje że wszystko jest w porządku i ciąża rozwija się prawidłowo.

cos takiego znalazlam na necie
KlaudynaK
rany, prochy na oczyszczenie, albo skierowanie do szpitala... A gdzie w tym badania kontrolne?
Jakby wszystkim w tak wczesnym stadium dawali prochy na oczyszczenie to nie było by nas coraz więcej...
w zeszłym roku @kasia13 poczekała i niedawno urodziła córeczkę...
Może trochę cierpliwości?
KlaudynaK
a tak przy okazji tego pytania to @malinka23 coś szybko ucieka jak wtrącam swoje trzy grosze.
Potrzebuje zainteresowania, ok, rozumiem, ma problem... ale po co ciągle zmienia nica, przychodzi, odchodzi i udaje nową sprawę, a tak na prawdę o to samo biega...
KlaudynaK
ciężko nie zapamiętać kogoś kto chce być w punkcie zainteresowania. (awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)
malinka23
klaudynaK przecież to nie chodzi Mi o Ciebie. Tylko o mamamarysi. Zreszta jak chcesz to zobacz na Moim profilu pisałam z Nia o tym. A skąd ja mogę znać Twoje problemy? I chyba mylisz Mnie z kimś.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.