Menu

Pediatra domowy

Dziewczyny, jak znaleźć dobrego pediatrę domowego, który przyjedzie do dziecka w razie potrzeby? W naszej przychodni w ogóle nie ma wizyt domowych, nawet prywatnie, bo jest jeden etatowy lekarz na 3500 dzieci i dwóch na dochodne i w ogóle jest ciężko się zapisać na wizytę. Kilka razy wzywaliśmy lekarza prywatnie z enel-medu, ale taka wizyta to koszt 250 zł. Szukałam w internecie, dzwoniłam, ale wszędzie było mniej więcej tyle samo (ok.200zł). Kiedyś było na netmamie pytanie, ile kosztuje wizyta domowa i podawałyście kwoty 50-100 zł. Gdzie znaleźć takiego pediatrę??? Dodam, że jestem z Warszawy, więc jeśli ktoś ma jakieś namiary to będę baaardzo wdzięczna(kwiatek)

Misha
 994  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem wizyta lekarska

Odpowiedzi

Achcha
Ku...a, wiesz co, to strasznie drogo, zdzierstwo totalne a poza tym ciekawe czy jako przychodnia można nie mieć wizyt domowych? sorki, że nie na temat ale się zbulwersowałam lekko!
Misha
Też pierwszy raz o czymś takim słyszę, ale tak mi powiedzieli w przychodni... Dlatego chcę znaleźć pediatrę, który w razie potrzeby przyjedzie do córeczki bez żadnej łaski.
Nula139
U nas w przychodni lekarz też robi wielką łaskę że przyjedzie.
Kiedyś mała miała temperaturę(miała 2 miesiące)i katarek.Męża nie było,zadzwoniłam do przychodni i tam powiedziano mi że nie ma czegoś takiego jak wizyty domowe,jeśli dogadam się z lekarką to może przyjedzie(prywatnie).Oczywiście ta lekarka czasu nie miała,powiedziała żebym przyszła sobie z małą do przychodni.
Znajomi dali mi numer do wspaniałej Pani doktor,która przyjeżdża prywatnie na wizyty domowe.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.