Menu

Pęknieta skórka na siusiaku!

Hej kobietki!
Dzisiaj kiedy byłam w pracy mój maż zmieniał mojemu synkowi (23m) majteczki i zauważył na nich coś białego dokładnie w miejscu gdzie jest siusiaczek, nie wiem dokładnie bo nie widziałam . W każdym razie jak to chłop bez mózgu zabrał sie za czyszczenie siusiaka i przypuszczam zrobił to na sucho. Teraz synek ma popękana skórkę na siusiaku , siusiak czerwony. widać ze jest rana właściwie są trzy pęknięcia. Zamierzam teraz zamoczyć tego siuska w rumianku, tylko nie wiem czy to pomoże. Może wy mamusie macie jakies doswiadczenie , wiecie co zrobić w tej sytuacji, i druga sprawa , czy to cos biale to nie jest przypadkiem grzybica?

joannamysz
 5023  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

siusiak pekniecie dziecko

Odpowiedzi

Kubusiowa
jak mój mały miał zaczerwienionego to położna mi kazała smarować go riwanolem w płynie ale z tym to bym poszła do lekarza... może go boleć i piec przy siusianiu
joasik31
niestety nie pomogę, bo mam dziewczynkę, ale myślę, że rumianek nikomu nie zaszkodzi.
basiaikubus
wiesz co ja pamiętam że mój synek jak był w wieku twojego to też z siusiaczka wydostała się taka biała wydzielina bardzo się wtedy wystraszyłam ale poczytałam na ten temat i okazao się że jak się coś tam odkleja w siusiaczku czyli chyba ta skórka że można całkiem siuraczka odciągnąć już nie pamiętam jak to dokładnie było ;)))
więc się nie martw
beatris23
Mielismy juz raz pękniecia na siusiaku,pomogło smarowanie czete rivanolem w płynie,po 3 dniach przeszło :)
Achcha
Rivanol pomoże a to białe to mastka - fizjologiczna wydzielina, która się czasem zbiera pod przyklejoną skórką. Nic się nie martw, zagoi się!
joannamysz
Dzieki dziewczyny za pomoc, wczoraj wlozylam siuska do kieliszka z rumiankiem dzisiaj jest juz lepiej!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.