Menu

Pępkowe..

Czy u was też obchodzi się tzw pępkowe??tj,kiedy odpadnie pępuszek?Pytam z ciekawości bo mąż,brat i dziadek już dziś się szykują do opijania,

Kasia1978
 724  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport pępek

Odpowiedzi

izkalepszy
mój B rodzina i znajomi opijali "pępkowe" zaraz po urodzeniu się małej jak byłyśmy jeszcze w szpitalu(grins) i dobrze bo jakby mi się zwalili do i pili przy malutkim dziecku to bym ich musiała pogonić i była bym zła.
Zana
u nas też jeśli już robią popijawę to częściej jak mama jest jeszcze w szpitalu ... wiadomo że pempek w końcu i tak odpadnie więc po co czekać (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Kasia1978
hehe opijanie urodzenia dziecka to swoją drogą...(grins) jak byłam w szpitalu...
xkasiulax
Nie robiliśmy jakieś specjalnej impry.... lekki poczęstunek,mało alkoholu,jeszcze karmiłam więc nie mogłam się napić...wole,jak zrobi się małe co nie jak matka z dzieckiem jest jeszcze w szpitalu (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
xkasiulax
*małe co nie co ''miało być
lola86
u nas tak najpierw picie na urodzenie się dzidziusia później jak pępuszek odpadnie . A największa impreza jest jak pierwszy ząbek wyjdzie a naszego już dziś widać troszeczkę . Więc na pewno bez imprezy się nie obejdzie (krejzolka)(krejzolka)
Panterka
U nas jak u @Izkalepszy:)
ulenka091987
u nas pępkowe piją jak sie dziecko urodzi, mąż się umówił ze znajomymi na picie dopiero jak wyszłam ze szpitala:) ale nie pili u nas, więc picia przy dziecku nie było :)
mala21
Opite zostały narodziny karcperka, ale w sumie to wiem że tylkopo piwku było, potem jeszcze mój tata jak przyjechał na drugi dzień to pił dziadowe z sąsiadem któremu wnuczek urodził się tydzień wcesniej
monique25
u nas piją jak dziecko się urodzi a mama jest jeszcze w szpitalu (grins)
krasna1
u mnie tak jak u większości popijawa odbyła się gdy byłam w szpitalu
JustiSam
U mnie tez jak mama z dzidziusiem w szpitalu lezy. I dzieki Bogu! Niech pija do upadlego ale jak wroce to ma byc spokoj(grins) Najgorsze to poalkoholowe nocne chrapanie(krejzolka)
daryjka87poznan
U mnie raczej sie tego nie praktykuje, tylko pije sie jak sie dziecko urodzi.
samanita
Jak wyzej pepkowe u nas w trakcie gdy bylam w szpitalu odbylo sie. Najpierw moja mama z ciotkami zrobily sobie babcine potem moj tata z sasiadami pil, a dzien przed moim wyjsciem moj maz z bratem musieli opic:)
Magdzik
U nas "pępkowe", to opijanie narodzin dziecka. Jak u reszty rodzina z mężem świętowali, jak jeszcze byłam w szpitalu.
karolincia
My nic takiego nie obchodziliśmy pili jak sie urodził ale umiarkowanie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.