Menu

Perfekcyjna pani domu

Oglądacie czasem ten program?? jak można mieć taki błysk w domu?! (mam na myśli pania prowadzącą) Ja nie należę do bałaganiarzy ani nic w tym stylu staram się mieć czysto, ale u niej to sterylne warunki panują. Czy też tak macie????? Momentami jestem naprawdę w szoku. Niektóre porady są faktycznie przydatne ale bez przesady...

ivka
 765  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

dom tvn perfekcyjna pani domy program porządek

Odpowiedzi

panidomu
A ja mam w domu zawsze straszny błysk! I jestem z siebie dumna – uwielbiam sprzątać – zajmuje mi to dziennie koło 3h. Codziennie lub co drugi dzień piorę, prasuję, myję lustra, sprzątam kuchnię, myje podłogi i ścieram kurzę. Myję też umywalkę, wannę i ubikację. Raz w tygodniu myję fronty szafek w kochni i pokojach, myję piekarnik, okap kuchenny i wszystkie drzwi w domu. Raz w miesiącu myję okna, piorę firanki, czyszczę dywany i kanapy, myję też lampy i sprzątam w szafach. Ja to po prostu lubię. Dopiero jak wszytsko jest na błysk wysprzątane mogę się zrelaksować.
nata
Zgadzam się z melissą – to jest program dedykowany do pań, które nie pracują. Jak byłam na macierzyńskim to też miałam błysk w domu, bo był na to czas jak mały sobie spał. Teraz staram się mieć zwyczajnie czysto ale bez przesady – okna tylko przy świętach w zasadzie – prasowania nazbierane tyle, że ho ho ...
monjuk
Ja się za perfekcyjna pania domu nie uważam, ale mam czysto – jest się do czego przyczepić – pewnie, że tak. Ale sprzątam na bieżąco np. zaraz po obiedzie myje naczynia, po kąpieli myje wannę itd. w związku z tym mam czas i porządek jednocześnie. Wolę spędzać czas z synkiem niż ze szmata w ręce.
Monarri
Ogladam czasem i też nie mogę się nadziwić jej porządkowi w domu. Ale bardziej szokują mnie domy kobiet którym Athine pomaga zrobić w nich porządek.Niektóre wygladają jak jakieś śmietniska, nie rozumiem jak można życ w takim syfie!
dudka
Ja bym nie mogła mieszkać w takim muzeum...
AnnaZZ
Ten program jest nie tylko dla pań które nie pracują, ale dla takich które nie maja dzieci lub już poszły sobie z domu. Ja jestem na urlopie wychowawczym i mimo że nie pracuje i codziennie sprzątam to i tak mam stale bałagan. Niestety przy 15 miesięcznym rozrabiaku nie da rady utrzymać sterylnego porządku. U niego wystarczy chwila aby znów był bałagan, a ja pod koniec dnia padam z nóg. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie jak to będzie jak już wrócę do pracy (mały chyba będzie chodził ze mną, żeby było czysto jak wrócę do domu :)).
eunika
Natrafiłam raz na ten program - odbiega od naszych realiów, w konkursie brały udział dwie kobiety, mieszkające w dużych ładnych domach. Pedanckie porady to jedno ale jak prowadząca program kazała jednej z uczestniczek pościągać rysunki wykonane przez dzieci ze ścian i ingerowała w pewien sposób na wychowywanie i zabawę z dziećmi to mnie tylko wyprowadziła z równowagi i uczestniczkę programu zresztą też.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.