Menu

Permanentny make up

Moja koleżanka ma termin u kosmetyczki na permanentny makijaż. Odradzałam jej, ponieważ uważam, że jest to niebezpieczne. Tatuaże na ciele to jedno, ale zastrzyk z jakimś świnstwem wokół oczu to co innego! Co o tym myślicie?

mirabelka
 628  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie permament kosmetyczka make up

Odpowiedzi

Marlena
Zależy co za makijaż chce zrobić... musi się liczyć z tym, że nie zawsze do wszystkiego i na każdą okoliczność się nadaje taki sam makijaż... jeśli miałaby to być jakaś cieńka kreseczka na powiece, którą tak czy siak codziennie maluje to nie widzę w tym nic złego.
mirabelka
"Jeśli trafisz na naprawdę dobrą kosmetyczkę" nie znam jej kosmetyczki, uważam jednak, że jest to niebezpieczne dla zdrowia. Ona chce sobie zrobić takie właśnie kreski nad oczami. To co wstrzykują nie jest niebezpieczne dla zdrowia?
mystery
Nie wiem - nie znam się, ale jak koleżanka się na to decyduje to chyba zdaje sobie sprawę z konsekwencji. Na pewno kosmetyczka jej wyjaśni czego się używa do takiego "zabiegu" i czy to szkodliwe czy nie.
Agula
Czy taki makijaż nie jest sztuczny? osobiście bym jej również odradzała, a co jeśli dostanie jakieś uczulenia na tą chemię? Wtedy może być za późno.
Maria25
Tez bym się bała, może i kosmetyczka zrobi jej test na skórze, ale takiej alergii można dostac nawet po jakiś czasie. Przecież sa kosmetyki, aby się troszkę "poprawić" :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.