Menu

pewne wątpliwości co do "netmama"

Pewna Pani na "E" miała dzisiaj jazdy z wczorajszym pytaniem. Oczywiście jak mnie nie było. A szkoda. Pretensja, że nie powiedziałam iż jakiś facet podszywa się pod netmame... Bu ha ha ha Nie złapałam za rękę, nie znam nicka to gdybać nie będę. Każda z nas może być facetem, a te net mamy co są tu na chwilkę to zostawię bez komentarza... Może to kosmici... I nie mam ochoty czytać tego, że ktoś mi wciska ciemnotę, że to mój przyjaciel czy facet. Nie napisałam też że się z nas nabija... A co to ja, jasnowidz?
Proszę mi się tu nie rzucać jak wsza na grzebieniu tylko zająć się swoimi sprawami, a jak Pani na "E" przeszkadzają faceci to chyba ma jakiś problem z własną osobą. I nie denerwuj się złotko, bo złość piękności szkodzi... Mężczyzna też jest rodzicem i też ma prawo pytać...

KlaudynaK
 959  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

facet netmama forum głupota

Odpowiedzi

alinagj1o2
Dobre jesteście 3 dzień to ciągnąć chcecie.Czemu nie napiszecie do siebie prywatnie jak sprawę macie?.Pomóżcie teraz jakiejś mamie x i odpowiedzcie na jej pytanko.
KlaudynaK
próbowałam... a tak w ogóle to pierwszy dzień, no w sumie moje pytanie padło wczoraj ale dzisiaj się mnie ktoś czepiał... Za moimi plecami, czego nie lubię.
A nie ważnie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.