Menu

Pezent na komunię dla dziewczynki

Dziewczyny- nie mam pomysłu. Nie chcę kupować pamiątki typu łańcuszki itp. i ma już ona wszystko- rower, encyklopedię, komputer, aparat, mp4, laptop.....nie mam pomysłu- a ona nic nie chce bo mówi że wszystko ma. Pieniędzy też nie chcę dawać- bo pójdę na łatwiznę- więc laski pomocy

Juli1303
 637  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zakupy prezent

Odpowiedzi

Juli1303
hahahah też sie śmiałam z operacji... i jeszcze quad i skutrer
daryjka87poznan
Ja pamietam ze na komunie dostałam zestaw Łyzeczka, widelec i noz z moim imieniem. Bardzo orygilane wtedy to bylo i sie cieszyłam jak głupia do dzis owszem to mam. (grins)(grins)
izkalepszy
może ramka cyfrowa?
domka
i ja chciałam właśnie zadać takie pytanie ,też w maju idziemy na komunie a w dodatku ja jestem chrzestną .Zupełnie nie mam pomysłu na to co jej kupić .....Więc chętnie poczytam ;)
Juli1303
skok na bungie dla 8latki??- wątpię i sądzę że lot helikopterem też nie ( bardziej dla chłopca) a czy drogo?? To akurat kwestia do polemiki...
Magdzik
No to jak ma wszystko i nic nie chce, to pójdź na łatwiznę... Kup piękną pamiątkę Komunii Św., włóż w środek pieniądze i niech sobie sama coś kupi. Po co się męczyć i główkować??? Ja też mam w rodzinie taką jedną, co to wszystko ma i nigdy nic nie chce... Więc w końcu przestałam się tym przejmować i kupuję zawsze czekoladki + kasa. Powiedziałam sobie:"jak będzie się krzywić, to następnym razem rzeczywiście nic nie dostanie"(zla) I o dziwo z kasy zawsze jest zadowolona(grins)
JustiSam
Zgadzam sie z Magdzik.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.