Menu

Piajny mąż wraca do domu

Każdemu facetowi się chyba zdarzyło, że przyszedł do domu wcięty – czy to po kawalerskim, czy urodzinach kolegi – jakkolwiek. Co wtedy robicie? Mój kochany mężuś wczoraj tak wrócił z urodzin brata – stał co prawda na nogach, ale był słabiutki. Tak strasznie przepraszał, że nawet nie zdążyłam się pogniewać. Zaprowadziłam go na kanapę, wręczyłam koc i tam bez mardzenia spał do rana. Nie dalabym rady spać z nim w jednym łóżku. No a rano... opowiadał jak było i błagał o rosół :) Czy jest sens robić awanturę jeśli zdarza się to rzadziej niż raz do roku?!

ivka
 894  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

mężczyzna alkohol

Odpowiedzi

KlaudynaK
Raz na jakis czas to nie powod do awantur... i był grzeczny...
kasia13_archiwum
Moj nie pije w ogole alkohol... wiec nie mialam takiej okazji, by musiec reagowac badz nie...
KdaPl
mój jak wrócił z zakończenia sezonu piłki halowej to był potulny jak baranek, poszedł spać a po dwóch godzinach wstał jak nowo narodzony...
nie robie awantur o takie wyskoki, bo zdarzaja sie bardzo rzadko
marzenkag
a moj maz w ogole nie pije.
Maria25
@jvka: Gdy tak czytałam to co napisałaś, aż lekko usmiechnęłam się, mąż musiał słodko wyglądać, gdy tak stał słaby, przepraszając Cię. Pewnie, ż enie ma o co robić awantury, czasem zdaży się taka impreza, że facet razem z innymi musi się napić. Dajmy im troche wolności. Mojego widziałam z dwa razy tak więcej wypiotego, po kawalerskim kuzyna i po porodzie, dwa dni później zabrał znajomych do knajpy i to opijali :)
betty
pewnie że nie ma co robić awantury skoro to jest tak sporadycznie i przy czym jest taki słodziutki :)
andziabuziak
ja tam nie widze nic złego tylko wymagam by uprzedził że ma zamiar pić bym poprostu nie martwiła się
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.