Menu

Picie alkoholu

Temat wałkowany, ale jestekm ciekawa jak to jest u was. Czy alkohol pojawia się w domu często czy może tylko podczas jakiś uroczystych obiadów po lampce wina? Jak to jest?

lusilla
 711  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

alkohol picie

Odpowiedzi

kosia
Mąż lubi czasem wieczór wypić piwo, ja czasem też nie powiem, szklaneczka piwa przed snem. Wódki u nas nie ma nigdy jesteśmy przeciwnikami. Wino do obiadu owszem. Zatem raczej sporadycznie.
dudka
To u moich teściów to alkohol jest codziennie. Wieczorem jakieś nalewki piją, przy każdej robocie oczywiście wódka, już nie mówię o rodzinnych imprezach. Nie znoszę tego – a napij się jednego itd. takie zmuszanie. W domu sporadycznie wino do obiadu czy kolacji.
paula80
Nigdy nie pijemy przy dziecku, ale jak malutki już śpi to czasem wypijemy jakiegoś drinka w końcu to dla ludzi. Nie widzę w tym nic złego.
kasia13_archiwum
U nas w domu nie pije sie w ogole alkoholu... ;)
norbik
U nas sporadycznie pojawia się wino i słodkie piwo,np. redds.Wódki u nas w domu się nie pije.
Juli1303
Alkohol jest dla ludzi-ale z głową. Piwa nie pijemy (ot raz na wakacje ) bo to dla mnie nie wiem czemu napój , który mnie drazni pozatym śmierdzi po nim z gęby jak po żadnym innym.Lubie alkohol ale pije go rzadko i z umiarem. Zazwyczaj są to drinki.
Misia80
Mąż lubi czasami po pracy wypić piwko a dla mnie alkohol może nie istnieć.Nie pije bo karmię dziecko piersią a tak wogóle to mi nie smakuje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.