Menu

picie mleka,zdrowie

Witajcie,znalazłam dzisiaj artykuł o mleku.Z jednej strony jestem za, z drugiej przeciw.Wszyscy mają trochę racji,moim zdaniem trzeba znaleźć złoty środek i "babcię na wsi" z mlekiem prosto od krowy,a nie uht z kartonu.Jak myślicie?

jagoda30
 401  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie mleko zdrowie

Odpowiedzi

jagoda30
zapimniałam(pokoj) http://biznes.onet.pl/pij-mleko-bedziesz-kaleka,18566,5439379,1,news-detal może nie utnie
nike1980
Cos mi nie dziala ta strona :( Mam syna 3,5 roku,jada tylko zupy mleczne,wogole nie pije mleka. Do 3 roku zycia robil 2 flaszki dziennie modyfikowanego,dwa tyg. po urodzinach odmowil flaszki i tak ma do dzis.
renata29
Nie mam dostępu do krowy :) Kupuję mleko pasteryzowane,które choć odrobinę przypomina mleko bo UHT to nawet koło mleka nie stało.
PatrycjaM
Nie jestem zwoleniczką picia mleka w nadmiarze. Syn do 21mż pił mleko z piersi i czasami jakiś twaróg albo serek ale żadko. Po urodzeniu stwierdzono u niego AZS. Obecnie ma 5lat i w domu mleka nie pije bo w przedszkolu jest i tam pije np.1raz w tyg. Czasem zje serek lu jogurt. Córka nie ma AZS ale jeszcze pije moje mleko (21m) tylko nocą a pozatym tak jak syn. Mleko czyli nabiał wytwarza flegmę i przekonałąm sie o tym nie raz.
Mąż NIGDY nie pił mleka na zapach mleka chce wymiotować. Zje czasami jogurt lub serek. Nigdy nie miał nic złamane nawet pęknietą kość.
Kasia1978
@Eudaimonia...fajne ci z tą zaprzyjaźnioną krową wyszło...
halina21
my mleko i przetwory mleczne bardzo lubimy i chętnie po nie sięgamy praktycznie codziennie albo mleko albo serek,jogurt,kefir,maślanka,twaróg i myślę że jeśli nie ma się uczulenia to spokojnie można je spożywać choć jak wszystko z umiarem (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.