Menu

picie piwa

Banalne ale jestem ciekawa czy Wasi mezowie partnerzy pija piwo wieczorami po pracy i ile a moze wogole.Brak polskich znakow z gory przepraszam ale klawiatura mi sie poprzestawiala....

Daga81
 724  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport przyjemność

Odpowiedzi

Blanka1804
Na szczęscie nie :))
renata29
Mężu pracuje za granicą więc nie mogę go sprawdzić :) Ale wiem,że przeważnie jedno pije.Typowy budowlaniec - piwo musi być.
Ada3610
Mój nie pije. Raz na jakiś czas z sąsiadem piją ,,zestaw sąsiedzki" - czyli 4-pak piwka.
izkalepszy
Mój mąż pije okazjonalnie jak musi, wesele, urodziny itp.ale jak ma okazję się wymigać to mówi że dziś żona pije i ja no piję bo lubię czasem ten stan upojenia(grins)
amalka
Mój małżonek pije piwo tylko z... moją mamusią (grins) No... może nie tylko, ale na ogół. Ogólnie pija mało alkoholu (i dobrze) a ja nie tykam w ogóle.
oli28
Mój mąż pije alkohol bardzo sporadycznie.Ostatni raz jak urodziła się nasza córka czyli rok temu(rofl)
Beatka9316
Mój mąż w ogóle nie piję alkoholu no chyba, że na sylwestra o 12 to lampkę szampana albo jak urodziła się nasza córeczka a tak to nie piję w ogóle :) Całe szczęście :)
lola86
Pije w soboty ,ale piwo innych alkoholów nie trawi . No chyba że wpadnie mój brat to potem żałuje tego do poniedziałku (barf)(barf) i na parę miesięcy ma spokój .
Bestyjka
Czasami, kiedy mam ochotę na piwo namawiam męża żeby ze mną wypił i wypija jedno góra dwa i zasypia od razu :) Zazwyczaj ja piję a on dotrzymuje mi towarzystwa. Zdecydowanie u nas to ja piję;/
Anemona
pije piwo codziennie po pracy nawet dwa, , ogólnie lubi alkohol, ostatnio zaczęłam mu uwagę zwracać, że trochę przesadza żeby sie nie móc obyć bez piwa(wow)
myszka838383
Mój codziennie wieczorem 3 piwska w siebie wlewa. Najbardziej wkurzają mnie te puste butelki które ustawia w kuchni w rzędzie. Przytargać do domu łatwo..ale wynieść nie ma komu.
krasna1
uważam,że jeśli ktoś potrzebuje codziennie wypić alkohol to oznacza,że ma z nim problem ,
Beatka9316
Większość mężczyzn którzy wieczorkiem wypiją sobie jedno lub więcej piwek... Jak się ich żona zapyta czy są uzależnieni to z pewnością odpowiedzą, że nie tylko po protu lubią piwo to piją. My Kobiety mamy inne podejście do życia. Mężczyzna na pewno nie przyzna się, że jest od piwa uzależniony. Może gdzieś tam przez sekundę przejdzie mu taka myśl przez głowę ale na pewno się do tego nie przyzna i nie powie tego na głos. Tacy są mężczyźni i nie da się tego ukryć.
Beatka9316
Kobieta jest matką a mężczyzna Ojcem. Więc moim zdaniem nie ma to różnicy czy to kobieta czy mężczyzna. Owszem każdemu trudno się przyznać do nałogu ale częściej się słyszy, że wieczorkami mężczyzna popija niż kobieta. A wiadomo każdy alkohol uzależnia. Jeśli Kobieta pije codziennie tez jest uzależniona..
oli28
@Beatka9316 jeszcze byś się zdziwiła ile kobiet jest uzależnionych i ile z nich ukrywa to przed rodziną i samą sobą
Beatka9316
Owszem ja nie mówię, że Kobiety nie są uzależnione bo są wiadomo. Ale mówię o tym co siedzą wieczorkiem przy telewizorze i piją piwo a nie przyznają się do tego, że są uzależnieni od tego. A bynajmniej ja znam większość mężczyzn którzy popijają wieczorkiem niż kobiet.
lola86
Tak Asiu moja ciocia też nie jest alkoholikiem . BO alkoholik to stoi pod sklepem brzydko pachnie i żebra o kasę. A Ona damusia w drogich futrach popija tylko drogi koniak, to nie szkodzi że butelkę dziennie , a rano dmuch w alkomacik i do pracy . Jak to słyszę to mnie trzęsie .
mamaGosia
Ostatnio częściej ja piję, niż on....ale rzadko piwko tylko lampka-dwie wina wieczorem.
Miliana23
Mój nie tyka i jest jak ktoś wyżej wspomniał też "typowym budowlańcem"jak przyjdzie sąsiad to w towarzystwie męskim wypije kilka piwek a tak nawet w sobote nie pije bo pracuje w nocy czasem na telefon nigdy nie wie kiedy zadzwonią zima to sezon dla nich solą,odśnieżają itd.
Beatka9316
Eudaimonia tak jak pisałam nie mówię, że kobiety nie piją. Bo owszem dużo jest kobiet które piją ale mówię, że we własnym otoczeniu znam więcej mężczyzn którzy wieczorkiem przyjdą siądą na kanapie otworzą swoje piwo i oglądają w najlepsze TV. Mówię z własnego otoczenie...!
A Tobie Gratuluje pokonania tak zwanego nałogu. I oby tak dalej. !
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.