Menu

piciu

hej. co podawac dziecku jesli nie chce pic cherbatki koperkowej tej z hippo i wody przegotowanej tez nie.co w takim razie podawac?

Kasiulka866
 659  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie zdrowie dziecka

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Nie wiem czy karmisz piersia, ale jesli tak to ty mozesz pic herbate koperkowa, a ona przechodzi do mleka... I masz 2 korzysci: dziala korzystnie na dziecko i dla ciebie, bo koper wloski pozytywnie wplywa na produkcje mleka.

Jezeli zas karmisz butelka to mozesz dodawac herbate koperkowa do butli z mlekiem. Tak przynajmniej robia to mamy w Niemczech... Taki mix.
alinagj1o2
Może maleństwo wcale nie chce pić,dziewczyny mają racie.Ja nigdy nie dawałam dzieciom samej wody.Lekarka poleciła mi kupić anyżek koperek i rumianek i po kilka ziarenek zaparzać.Może i stare metody bo teraz herbatki gotowe i w odpowiednich proporcjach ale moi to pili.Z czasem okazało się że jeden ma uczulenie na rumianek,tak że jeżeli nie chce pić to na siłę nie wmuszaj.Najpewniejsze jest w tym wieku twoje mleko.
motyl
Przylaczam sie do dziewczyn,jesli karmisz piersia to niedopajaj dziecka na sile ;)
kasia13_archiwum
No wlasnie. Tylko my nie wiemy, czy dziecko jest karmione piersia czy butelka.
Justyna87
Sama mam ten problem mały jest kamiony butelka i tez nic nie chce pic innego niz mleko nawet soczki sa bleeeeee:/
Kasiulka866
Dzieki bardzo za rady i dodaje ze dziecko jes karmione butelka bo niestety po porodzie brałam antybiotyki bo byłam po operacjii i transfuzjii krwii wiec nie mogłam podawac mojego mleka:(
sylwetka84
ja tez mam ten problem tylko ze moja ma juz 8 miesiecy i nie pije nic oprócz cyca :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.