Menu

Pieczywo białe czy ciemne

Jakie najczęściej jadacie pieczywo? Zwykłe białe czy może ciemne chceby razowe, a może bułki? Mi ostatnio zupełnie przestało smakować białe pieczywo - nie wiem co oni dają do tego chleba, ale wydaje mi się on jakiś taki perfumowany. I teraz eksperymentuję. Ciekawa jestem czy kupujecie też te czarne chlebki pakowane w kromeczkach bodajże firmy Schulstad, bo jeszcze nie próbowałam, ale mnie kusi i nie wiem co ono jest warte i czy smaczne.

monjuk
 932  6

Odpowiedzi

hildzia
Różnie - raz tak raz tak - zależy na co mam w danej chwili ochotę. Tych pakowanych chlebków nie kupowałam. Jakoś nie przemawiają do mnie - coś co ma tak długą datę ważności nie może być zdrowe. Wolę zwykłe wieloziarniste pieczywo, chleb razowy albo graham.
artanis
Ja przyznam, że często jadam bułki, bo sama nie zjem całego chleba. Staram się kupować nie tylko białe bułki, ale także grahamki oraz inne z ziarnami przykładowo. Bardzo lubię też pumpernikiel, jest zazwyczaj pakowany w małych ilościach i trzymany w lodówce tak szybko nie wysycha, więc także chętnie po niego sięgam:)
paula80
My jadamy w zasadzie wszystko - ale moim faworytem są świeżutkie bagietki ziołowe z masełkiem!! mniam aż sobie smaka narobiłam!
eunika
Nieopodal mam piekarnię, która ma swoje okienko czynne do późnego wieczora. Najchętniej kupuję tam wydajny duży chleb pszenno-żytni dla rodziny i co jakiś czas urozmaicam menu maślanymi rogalikami bądź bułkami cebulowo-ziołowymi.
Pixelka
Ja zdecydowanie wolę ciemne pieczywo - obojętne czy chleb czy bułki.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.