Menu

Piękne włosy po wakacjach

Słońce i woda niestety nie są sprzymierzeńcami naszych włosów. Częste letnie kąpiele i przebywanie na słońcu mocno i niestety negatywnie wpływa na nasze włosy. Jakie są wasze sekrety, aby włosy były piękne, lśniące i odżywione? Czy stosujecie jakieś sprawdzone kosmetyki, a może domowe sposoby? Podzielcie się swoim przepisem na piękne, zdrowe włosy po wakacjach.

Ania
 937  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie uroda włosy pielęgnacja włosów

Odpowiedzi

emiliab
Ja o włosy dbam przez cały rok, więc latem są zawsze pod ochroną i zdrowe. Dobry szampon, odżywka, raz na dwa tygodnie maska. Zdecydowanie preferuję kosmetyki ze sklepu niż domowe sposoby.
AnnaSitarska
Mimo, iż nie wystawiałam się tego roku zbytnio na działanie promieni słonecznych(ze względu na ciąże), to stosowałam specjalną serię do włosów z filtrami - szampon i maseczkę z serii HairX Oriflame. Teraz używam serii dodającej objętości(również Oriflame HairX). W jej skład wchodzi szampon, maseczka i spray. Włosy to mój słaby punkt - mam cienkie i delikatne- dlatego poświęcam im sporo uwagi. Opłaca się. Na ostatnim szkoleniu kosmetyczka pochwaliła moje włosy za zdrowy wygląd, połysk etc. Pojawiła się też właśnie specjalna kuracja do włosów wypadających i osłabionych, więc na peno ją wypróbuję:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.