Menu

Pielęgnacja zębów podczas ciąży

Problemy z zębami i dziąsłami niestety nie są rzadkością w okresie ciąży. Czy Ciebie również dotyczył ten problem? Jak sobie poradziłaś z bólem?

Ania
 2166  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ból zęby dziąsła jama ustna ząb

Odpowiedzi

lolita
Moje zabki jakos dzieki bogu przez ciaze nie ucierpialy-w zadnej ciazy nie mialam z nimi najmniejszego problemu(grins)
monilajsa
W ciąży nie miałam problemów z zębami za to po urodzeniu MaSaKrA!!!! Zaczęło się krwawienie dziąseł, no i plomby zaczęły się kruszyć. Na szczęście mamy super dentystkę i sytuacja została opanowana !
JULKA
NA POCZATKU CIĄŻY POSZŁAM DO DENTYSTY I WYLECZYŁAM ZĄBKA,PÓŻNIEJ NIE MIAŁAM ŻADNYCH PROBLEMÓW Z NIMI,TERAZ TEŻ NIE MAM:)
isiorek
a ja właśnie się boję iść do dentysty :( jestem w 7 tygodniu, jak narazie nic nie boli ani nie krwawią dziąsła ale boje się że podczas kontroli coś jednak wyjdzie do zrobienia :/ przeczekam pierwszy trymestr
daryjka87poznan
Ja w czasie ciązy nie odczuwałam zadnych bolesci ale po ciazy to juz mi sie zaczeły psuc. Jednego to juz sie nawet pozbyłam... :(
malgosia
nie miałam problemów z zębami w ciaży, a dbałam o nie normalnie,tak jak zawsze, no może trochę częściej bywałam na kontroli u dentystki, chyba ze trzy razy w czasie ciąży, a tak zwykle raz do roku chodzę.
popi844
Ja miałam takiego dentystę że pożal się Boże.Wiecznie chodziłam i chodziłam.Po ciąży go zmieniłam i tyle mam do reperowania że szok.No ale cóż człowiek na błędach się uczy...:-)
mammma
mi strasznie krwawiły dziąsła. sięgałam po pasty lacalut i elmex. kilka razy w ciąży byłam też u dentysty.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.