Menu

Pieluchowy problem :/

Mój młodszy syn (w styczniu 3 lata) nadal używa pieluch :/ mieliśmy już mnóstwo prób "przestawienia" go na nocnik czy wc ale do dziś dnia do końca nie chce się załatwiać ani też sam nie woła. Był okres,że juz myślałam,że "pożegnaliśmy się" z pieluchami ale kiedy syn zrobił kupę do ubikacji,woda z niej chlupnęła a on się wystraszył i od tamtej pory siku zrobi jak mu się przypomni a kupę panicznie boi się robić. Co robić-?

GaaSoolinaa
 556  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie toaleta dziecko

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
Nie ma co dziecka na siłe uczyc. Moja tez w 3 urodziny przestała uzywać pieluszek. Kupiłam jej nocnik grajacy z fisher prise i na nią zadziałał expresowo . w tydzien było papa pieluszki.
JUSTYNA300511
a na mojego syna zadziałał sposób nakładki ma sedes...miał przy tym tyle radosci ze nie załatwiał sie od poczatku na nocnik tylko kupkę od razu do sedesu...sam nakładke nakładał ,po wszystkim spuszczał wodę potem zamykał klapę od sedesu i obowiązkowo myju myju rączke
justii34
(pout) Tysiu też w pampersa...teściowa Go wystraszyła.30.10.12 skonczył 3 latka i nadal pielucha.Wszelkie próby konczą sie porażka(pout)(kwiatek)
jola8443
hmmmm....a mojego Natana nikt nie przestraszyl i nadal robi w pampersa.chociaz siku robi na ubikacje gorzej z kupka.
amalka
Mój synek siusiu zrobił do nocnika może 2-3 razy, kupkę raz (przypadkiem) "Topek" służył mu raczej do zabawy (grins) Wzięliśmy się z mężem na sposób i ilekroć ten szedł do toalety, brał synka ze sobą i pokazywał jak siusiają duzi chłopcy. Do "akcji" przyłączył się dziadek i Krzysio załapał błyskawicznie. Do tej pory uśmiecham się na wspomnienie, jak stoi przy kibelku na paluszkach aby dosięgnąć (grins) Problem z kupką rozwiązał się sam- kupiliśmy nakładkę i to był strzał w 10!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.