Menu

pieniądze na urodziny

hej kochane, zostałam zaproszona na urodziny do znajomej na roczek jej dziecka i chciałam i wiem że jej się nie przelewa więc chciałam kupić jakiś bardzo mały drobiazg dla dziecka, a reszę po prostu dać jej pieniądze. Tylko nie wiem czy jej takim prezentem nie urażę; jak myslicie?

tweetusia
 552  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy prezent

Odpowiedzi

clyde22
A dlaczego miałoby to urazić? Chyba że ktoś bardzo wrażliwy i szczególnie uczulony na tym punkcie. Dla mnie prezent, jak każdy inny. Nie dałbym tylko gotówki wiedząc, że pójdzie na zmarnotrawienie...(pokoj)
tweetusia
no właśnie nie jestem pewna bo ona tak często powtarza przecież nie jesteśmy biedni, przecież nie jesteśmy biedni, tak w rozmowie czy jak sie wywiąże. A wiem, że czasem im ciężko związać koniec z końcem, a teraz jeszzce święta idą. Chciałabym jej to w jakiś delikatny sposób podarować
jagoda30
Albo kup drobiazg i ładną kartkę i do środka włóż pieniądze.Asiu karta to dobry pomysł,ale czasami do takiego sklepu jest kawał drogi,a i ceny nie zawsze odpowiadają.Z pieniędzmi pójdzie na rynek,czy do zwykłego sklepu i kupi taniej.(pokoj)
MamaMateuszka
Kup jakiś drobiazg, do tego kartkę urodzinową a do kartki włóż gotówkę. Możesz też dodać, że to matka wie najlepiej co kupić dziecku więc nie powinna poczuć się urażona.....
Anemona
a może zapytaj co potrzebuje dla dziecka, jeśli powie ze nic to dasz pieniądze, Jak by sie obraziła to powiedz ze nie miałas pomysłu a skora on ci nie podpowiedziała, to niech sobie pieniążki schowa i jak będzie musiały kupić buty na wiosnę to będzie ja znalazł.


Ja wole jak moje dzieciaki dostają gotówkę, każde ma swoja kopertę i z jakiejś okazji zbierają sobie pieniążki od babć i później mogą sobie jakąś super rzecz kupić.
clyde22
Taktyka Anemony i u nas sprawdza się.Szymoński uzbierał sobie na łóżko. (pokoj)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.