Menu

pieniadze z urzedu pracy

CZY KTóRAS BRAłA PIENIADZE Z URZEDU NA OTWARCIE SWOJEJ DZIAłALNOSCI JAKA JEST TERAZ SUMA I CO ZA WARUNKI TRZEBA SPEłNIC

bako
 658  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse pieniadze

Odpowiedzi

Nula139
Suma to coś około 12 tyś.
No a żeby dostać dofinansowanie z Urzędu Pracy na otwarcie własnej działalności to podstawowy warunek jest taki że będzie to działalność którą będzie się osobiście wykonywać.
Nula139
Basiu,na stronie Urzędu Pracy są wszystkie potrzebne informacje na ten temat(przynajmniej na stronie UP w Miliczu to wszystko jest)(kciuki)
Iwona1977
trzeba mieć dobry biznes plan- to podstawa.(kciuki)
aniol
u mnie w miescie jest teraz 18 tys.ale ja zrezygnowalam bo tyle co jest zalatwiania i nerw to wole wziasc kredyt a ile trzeba warunkow spelnic to juz makabra ..u nas to po pierwsze jesli chcesz starac sie o dotacje to musisz miec ukonczony kurs zakladania wlasnej firmy bez tego niemozna skaldac dokumentow i podstawa switnie napisany biznes plan u nas czepaiaja sie nadrobniejszego bledu i kasy niema.na internecie co nieco sie dowiesz ale najplepiej isc do swojego urzedu i do posrednika pracy i oni wszystko ci wyjasnia.i wlasnie dzialalnosc otwierasz tylko i wylacznie na siebie i przez rok niemozesz zrezygnowac to podstawowy warunek...
rozowa82
trzeba miec lokal w ktorym bedzies ie wykonywało ową działalność, kwatę jaka jest przyznana zależna jest od rodzaju działalności, a mam pytanie @Nula napisałąś ze warunkiem ejst ze trzeba osobiscie wykonywać działąlnosć to co pracownika nie można miec???
Nula139
Można,ale sama musisz wykonywać ta działalność także.
U nas tak jest bo pytałam.
Jeśli chcę dostać dofinansowanie to musi być to działalność którą będe osobiśćie wykonywała,no a jeśli chcę jeszcze kogoś zatrudnić to mogę.
Mandarinios
poza Urzędem Pracy działają inne instytucje udzielające dotacji na rozpoczęcie działalności... warto przejrzeć, bo często w nich można uzyskać większą kasę niż w UP
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.