Menu

Piercing i tatuaże zrobione w młodości – czy nadal ci się podobają?

Czy za młodych lat zrobiłyście sobie tatuaż lub kolczyk w jakimś nietypowym miejscu? Czy z biegiem lat zrobiłybyście tak samo? Czy wzór waszego tatuaża z młodości nadal wam się podoba? Czy nadal identyfikujesz się z wybranym przez siebie wzorem? Czy też żałujesz podjętej wtedy decyzji i najchętniej byś usunęła tatuaż? Czy po dzień dzisiejszy nosicie wszystkie kolczyki, jakie sobie zrobiliście?

Ania
 1722  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

tatuaż wygląd ciało

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Nie żałuję! Kiedyś byłam bardziej odważniejsza , co nie znaczy że teraz nie jestem ;), ale.... raczej nie zdecydowała bym się na dzień dzisiejszy na zrobienie kolczyka w pępku a takowy posiadam i bardzo fajnie prezentuję się we mnie :))). Co do tatuaży to mam jeden , jest bardzo delikatny , bardzo mi pasuje i jak dla mnie zawsze na topie:))).
Kolczyk w nosie również miałam , ale wkurzał mnie więc pozbyłam się go.
Dziurki w uszach to oczywiście podstawa :)
salerno
mam dwa tatuaze jeden na plecach drugi na brzuchu i w dalszym ciagu bardzo mi sie podobaja.Nie zaluje i zrobila bym je jeszcze raz
amalka
Mam kilka dziurek w lewym uchu (własnej roboty), miałam w nosie i pępku (też samoróbki) ale niemal nie ma po nich śladu- maleńka blizna nad pępkiem. Na plecach mam tatuaż i marzę o jego rozbudowie :)
Magdzik
Nigdy mnie to nie kręciło, nie miałam osobiście. U innych też nie podobają mi się-zwłaszcza u młodych dziewczyn i kobiet.
elizka
w dniu dzisiejszym posiadam kilka dziurek w uszach ( mojemu mężowi się to nie podoba ) ...
Miałam w pępku ale zdjęłam w czasie ciąży ...
Mąż ma dwa tatuaże ....
Chciałabym tatuaż w 40 %
tymianek
Tatuaż mam jeden na łopatce i chciałabym zrobić sobie jeszcze. Może kiedyś zrobię, jak np. mój synek będzie chciał sobie coś wytatuować, to se "walniemy" coś razem :))
Dziurek mam kilka w uszach, miałam więcej, ale jakoś kolczyki już mnie nie kręcą. Miałam też w szkole średniej kolczyk w ręku, tzn. między kciukiem a palcem wskazującym, ale skóra się tam szybko łuszczy i "wyrzuca" obce ciało, także po którymś z kolei przekłuwaniu tego miejsca, zrezygnowałam - za bardzo bolało.
betty
nie mam nic z tych rzeczy... nigdy mi się to nie podobało zwłaszcza u kobiety...
sque
oprócz kolczyków w uszach to mam tylko kolczyk w pępku i pomimo, że w czasie ciąży go wyjełam to teraz spowrotem go noszę i nadal mi się podoba, ale na więcej już bym się nie zdecydowała. Tatuażu nie mam, choć zawsze chciałam mieć, ale mąż jest przeciwny, no i z wiekiem przechodzi mi na niego ochota.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.