Menu

piersi po karmieniu...

..... karmilam miesiac piersi ..... i dzis zobaczylam , ze na brodowca krwi troche mi sie pojawilo .....wczesniej wiem , ze mialam zator ale z braku czasu (glupie wytlumaczenie ).... no i troche z lenstwa nie pojawilam sie w Poradni Chorob Piersi , zeby spr czemu mialam ten zator .... no ale jak zobaczylam troche wydzielini krwistej z brodawki i ona jakby ..... moze to smieszne zapdla mi sie ..... no i szczerze to ja za 2 tyg na pewno pojde do lekarza bo juz po urlopach jest wiem mysle ze sie dostane do lekarza i ne bede tego bagatelizowac. Moze ktoras z Was sie orientuje co to moze byc ????

martus1988
 554  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie zdrowie mamy

Odpowiedzi

martus1988
nie mialam zagryzionych .... bo stracilam pokarm i dlatego miesiac karmilam .
martus1988
a juz nie karmie 4 miesiace
babooshka
ja bym na Twoim miejscu nie czekała tych 2 tyg.tylko poszła jak najprędzej prywatnie, z takim problemem nie można zwlekać...
babooshka
z netu(oby to nie było, ale jak widać podobne objawy więc trzeba szybko iść do lekarza): "Zapalenie i ropień sutka są wywołane zakażeniem bakteryjnym wstępującym, tzn. rozpoczynającym się w okolicy otoczki. Choroba objawia się bolesnością piersi niezwiązaną z cyklem, wciąganiem brodawki, wyciekiem z brodawki, guzem zapalnym lub ropniem wyczuwalnym pod otoczką, a także przetoką ropną (czyli nieprawidłowym kanalikiem łączącym ropień ze skórą w innym miejscu niż ujścia przewodów mlecznych). Typowe leczenie to nakłuwanie lub nacinanie i opróżnianie ropnia z podawaniem antybiotyków, ale często choroba nawraca i konieczne jest wycięcie zmienionego fragmentu gruczołu"
Agula80
pomimo zatorów i krwi wypływającej należy odciągać pokarm z chorej piersi, tylko tyle wiem, resztę to juz poradzi lekarz doraźnie..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.