Menu

Pierwsza Komunia

Witam. Mam pytanko.Mój syn w maju ma pierwszą komunię ,nie wiem co zrobić (coś taniego) na uroczysty obiad.Oglądałam na stronach o komunii ale tam nie ma nic konkretnego. Pozdrawiam.

agnieszka01
 817  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Odżywianie odżywianie

Odpowiedzi

wikaa020
Na kazdej takiej uroczystosci zaczyna sie obiad od rosolu,potem drugie danie czyli ziemniaki,jakies miesko-moze to byc kurczak,schabowy lub mielony,do tego surowka i napoje. Po obiedzie kawa lub herbata i tort,ciasto.To takie podstawowe moim zdaniem menu ktore powinno sie znalezc na stole.
monilajsa
Tak jak napisała @wikaa020, myślę, że to podstawa. Liczy się także dobra atmosfera przy stole.(grins)
Renatka2019
Tak jak wyżej i zimne przekąski, tzn: wędlina i sałatki.
frytka
Ja również myślę jak wyżej dziewczyny:)
Kordelia
Ja za kilka dni urządzam komunię i na obiad będzie tradycyjny rosół z makaronem, a na drugie danie 3 rodzaje mies do wyboru , ziemniaki i kluski śląskie z sosem i zestaw 3 surówek do wyboru.........a później tort, ciasta, lody, krokiety z barszczykiem czerwonym, bogracz.......i cała zimna płyta(grins)
desdemonka
uważam ze jak by nie bylo catering wychodzi taniej no i jakby nie było mamy spokojniejszy czas przed komunia no i w czasie komuni również...komunie mojego starszego syna urzadzalismy w domu,gotowanie do pózna,bieganie po sklepach po produkty,masa kasy na to poszła...dzien komunii też stres w przygotowaniu żarła...a po masa garów i talerzy do umycia...a catering..łatwo szybko i przyjemnie ...do tego smacznie no i tanio :)
desdemonka
zapomnialam dodac że komunie mam za trzy tyg,no izamówilismy firme cateringową ..(grins) jestem zadowowolona z cen jakie oferuja
mamaasia5
miałam komunie w zeszłym roku ,robiłam w domu ale tak jak wyzej , wziełam catering,wyszło nie drogo i bez stania przy garach polecam(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.