Menu

Pierwsza miesiaczka po porodzie

Hej Kobitki (awve) mam pytanko ....... po porodzie dostaliście miesiaczke pierwszą ile ona u Was dni trwała.. ja mam już 7 i leci zemnie nie mozliwe. pierwszy raz tak mam .. no i już nie wiem czy to normalne .. jak to było u Was?

soniacz87
 865  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie miesiaczka po porodzie

Odpowiedzi

patrycja21
JA NIE PAMIETAM ALE COS OKOŁO 7 CHYBA I TEZ BYŁA BARDZO OBFITA
elcia
tak jest to normalne.wszystko sie unormuje zobaczysz.
soniacz87
ja tez nie karmie i dostalam równy miesiac po porodzie;/
Achcha
jestem 7 m-cy po i jeszcze nie mam...(awve)
kaisaa4
ja urodziłam 8 listopada moje trzecie dzieciątko, zresztą synuś - na dwie dziewczyny (grins)(kciuki) i ja nadal nie mam pierwszego okresu bo jeszcze nie skończyłam plamić po porodzie !! (wow) . mam tak że to dzień mam to nie mam. wczoraj nic nie miałam dzisiaj jakbym okresu dostała bo jest świerzutka krew więc ja to już w ogóle głupieje powolutku. ale pamiętam że przy poprzednich porodach też tak miałam. a mój mąż wkurzony bo dzisiaj jest 6 tydzień i koniec połogu i liczył na co nieco (prezent)(prezent)(smiech) a tu "dupa" (smiech)
kaisaa4
ale jak mi się skończy już to plamienie to normalnie miesiączkuje. ach pozazdrościć wam że tyle okresu nie miałyście. ja karmiłam za każdym razem i nie wpłyneło to na mnie nic a nic :)
Circle
u mnie przychodził, jak przestałam karmić - 9,5 mca po pierwszym porodzie i 7 mcy po drugim. Ale po drugim cykle rozjechały się do 50 dni i były obfite. wiec przez pół roku brałam środki antykoncepcyjne, teraz się wyregulowało, cykl około 30 dni, do 7 dni plamień, czyli tak jak przed porodami.
renata29
moja była tylko trochę dłuższa niż przed porodem,chyba o jeden dzień i tylko troszkę więcej się lało ale najważniejsze,że nie bolało tak jak wcześniej!!!(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.