Menu

Pierwsza noc we własnym pokoju

Niektóre dzieci mają swój własny pokój od chwili narodzin i nie mają problemu ze spaniem we własnym łóżeczku. Inne dzieci od urodzenia śpią blisko rodziców, lub z rodzicami, ale przychodzi moment, że dziecko przeprowadza się do swojego pokoju. Jak to u was wyglądało? Czy dziecko zasnęło bez problemu na nowym miejscu, czy też trochę to trwało zanim maluch się przyzwyczaił? Napiszcie jak wyglądały pierwsze dni po przeprowadzce dziecka do własnego pokoju.

Ania
 1686  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat spanie we własnym pokoju własny pokój pokój dziecko

Odpowiedzi

agnieszka79
Moja starsza córeczka od początku spała koło nas,w swoim łóżeczku ale w jednym pokoju z nami,ponieważ tylko jeden pokój mieliśmy.Jak urodziła się druga córeczka to przez 6 miesięcy mieszkaliśmy jeszcze na jednym pokoju,potem się przeprowadziliśmy na inne mieszkanie,2 pokoje.Z młodszą nie było problemu,od razu spała w swoim pokoju,ale starsza(miała wtedy 2 lata i 2 m-ce) najpierw usypiała na naszym łóżku i potem mogłam ja zanieś do jej pokoju.Nie raz w nocy przychodziła do nas,ale ja ją wynosiła z powrotem.I jakoś po 3 m-cach było już dobrze.
iwona1985
Moja córeczka jak się urodziła to mieszkaliśmy z rodzicami więc mieliśmy tylko jeden pokój dla siebie, więc córcia spała obok nas. Jak się przeprowadziliśmy do mieszkania(miała wtedy 2 lata i 3 miesiące) gdzie są 2 pokoje od pierwszej nocy spała sama zasypiała i zasypia w swoim łóżeczku i tak jest do dzisiaj. Więc nie miałam żadnych problemów żeby spała w swoim łóżeczku i pokoju sama.
kasiam146
moj syn jak sie urodzil to mieszkal z nami w jednym pokoju ale spal zawsze sam w swoim lozeczku. Ja go tak nauczylam ze jak maly usypial to byl sam w pokoju wszyscy wychodzili Teraz ma 20 m-cy i ma swoj pokoj nie bylo problemow od poczatku sam spal i bez krzykow.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.