Menu

Pierwsza próba z kaszką..

Nie wytrzymałam i postanowiłam dać Livci na spróbę kache.. Bebilon jabłkową po 4miesiącu.. zrobiłam ją z 50ml z czego zjadłam ponad połowę bo chciałam żeby łykła na pierwszy raz chociaż 2-3 łyżeczki a moje pytanie brzmi jaka była reakcja waszych niemowlaczków na pierwszy "posiłek" inny niż mleko? Moja wypluwała,ale z każdym włożeniem łyżeczki do buzi coś tam zostawało przełknięte.. nie chciałam jej więcej "wmuszać" ale na oko może ogółem koło trzech łyżeczek wszamała.. czy jej reakcja była normalna?

Reakcja dziecka..

Nicoletta
 723  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie posiłek reakcja kaszka

Odpowiedzi

monique25
mój do tej pory lubi kaszki (kciuki) Ja dodawałam kaszke do mleka wypijal od razu bo wreszcie mleko miały inny smak (grins)
Paulinka1701
Z wielką chęcią jadła kaszkę tylko ja dawałam w butelce (grins) Z zupką pierwszą było gorzej ale dlatego bo nie umiała jeść z łyżeczki..ogólnie moja to do teraz się rzuca na jedzenie(krejzolka)(kwiatek)
Twity12
Ja nie nadanżałam z podawaniem. Moja miała duży apetyt i nawet cytrynkę mogłam jej dać i zjadała :)
Ale to był mały głodomorek i do dziś to ma, ale teracz częsciej trzeba namawiać. No chyba, ze wszystko było by czekoladowe ;)(grins)
Nicoletta
wiem hyh ;) .. chciałam czekać,ale nie wytrzymałam i postanowiłam że dam dzisiaj marchewkę,ale potem mówie nie.. warzywka zostawie na 23 wtedy zacznie równo 6 miesięcy i będzie to taka pamiętna datą no i postanowiłam dla pocieszenia (chyba swojego (krejzolka) ) dać troszkę kaszki.. no i dałam taką wiecie gęstą z łyżeczki,nie butelki..
karolincia
nie lubiła kaszek na początku warzywa juz bardziej jej podchodziły a potem jej sie odmieniało raz lubiła raz nie
Nicoletta
kurde,ale to że teraz tak na pierwszy raz jadła można powiedzieć pół chętnie bo niby łykła,ale jeśli chodzi o miny to szału nie było (grins) wręcz troszkę się nawet wykręcała,ale do rzeczy to chyba nie znaczy,że nie będzie chciała mi jeść nic innego niż mleko..nie?
Madzik8889
Moja z chęcią jadła kaszkę,ale podawałam ją jej w butelce więc niewiem czy chętnie jadłaby łyżeczką choć zupki jej smakowały:)
Paulinka1701
Raczej nie wiesz ona się musi przyzwyczaić do nowych smaków(prezent)
daryjka87poznan
Odpowiedz po srodku.
Nicoletta
haha to ładnie :) dzięki laski! (prezent)
sque
moja mała najpierw wypluwała, a teraz to nie nadążam jej dawać bo aż krzyczy na mnie i otwiera buźkę. Jeśli chodzi o kaszkę jabłkową to nie mogę jej dawać bo pół nocy po niej się strasznie drze, więc podaje jej waniliową i narazie jest ok, teraz od soboty je marchewkę ale z dodatkiem kleiku bo jest za rzadka. A tak wogóle to już od miesiąca je kleik i bardzo jej smakuje. To mały głodomorek jest (grins)
emiliab
Mój synek na początku kaszką dalej pluł jak widział. Teraz lubi jeść.
Nicoletta
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
babooshka
moja jako pierwsze danko dostała dynię i tak sie dziwiła,wysuwała śmiesznie języczek,ale cos tam zjadła:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.